Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ відбувся фінальний аудіотренінг із англійської мови для одинадцятикласників

04.03.2019 08:47 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ФІФ аудіювання профорієнтація

Коли два роки тому до завдань ЗНО з іноземної мови додали ще одне – достатньо складний тест із перевірки навичок аудіювання іноземною мовою, викладачі ФІФ вирішили запропонувати допомогу випускникам шкіл у підготовці до виконання цього розділу тестів ЗНО. У період з жовтня по березень включно викладачі факультету проводили щомісячні безкоштовні аудіо тренінги з англійської, німецької та французької мов.

У програму тренінгів було включено перед-аудійні вправи, безпосередньо аудіювання, а також після-аудійні вправи. Майбутніх абітурієнтів навчали стратегіям виконання різних видів завдань (визначення правильних/ неправильних відповідей, знаходження відповідностей або вибір правильної відповіді з декількох опцій тощо). Кожного разу старшокласники разом з викладачем ФІФ опрацьовували лексичний матеріал з певної теми.

Звісно, всі учні, які відвідували аудіо тренінги, мали можливість ознайомитись з викладачами та студентами ФІФ, працювали у спеціально обладнаних мультимедійних аудиторіях, отримували інформацію щодо заходів на факультеті та в університеті.

Слід зазначити, що цього навчального року обов’язок проведення тренінгів з англійської мови взяли на себе викладачі кафедри іноземних мов професійного спілкування (завідуючий кафедри Станіслав Іваненко). Останній тренінг провела доцент КІМПС Дарья Полгородник. У цілому тренінги відвідали 132 учні одинадцятих класів шкіл №№ 2, 5, 7, 11, 12, 15, 23, 40, 46, 50, 67, 71, 103, 107.

Викладачі факультету іноземної філології сподіваються, що майбутні абітурієнти не матимуть коливань щодо вибору вишу для подальшого навчання.

Заступник декана ФІФ з профорієнтаційної роботи

В. Ємельянова