Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутнім абітурієнтам розповіли про перспективи навчання у галузі металургії

Майбутнім абітурієнтам розповіли про перспективи навчання у галузі металургії

Майбутнім абітурієнтам розповіли про перспективи  навчання у галузі металургії
04.03.2019 09:34 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій факультет металургії Інженерний інститут

Нещодавно в.о. завідувача кафедри електротехніки та енергоефективності доцент кафедри металургії Башлій Сергій Вікторович зустрівся з учнями 10-А класу загальноосвітньої школи №87. Він розповів старшокласникам про умови вступу до Інженерного інституту ЗНУ у поточному році, зосередивши увагу присутніх на необхідності проходження ЗНО з фізики, адже саме цей предмет є одним з важливих при вступі на будь-який технічний напрям до Інженерного інституту ЗНУ.

Значну увагу під час зустрічі було приділено навчанню за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», широким можливостям щодо застосування отриманих знань на промислових підприємствах міста, перспективам працевлаштування випускників спеціальності в державному та приватному секторах у різних сферах діяльності, зокрема: виробництво, передача та розподіл електричної енергії; ремонт, обслуговування та налагодження електрообладнання; проектування електроенергетичних та електропостачальних систем; впровадження та підтримка сучасних енергоефективних технологій. Викладач ознайомив школярів із особливостями й перевагами навчання на спеціальностях факультету металургії та їх важливості для нашого міста Запоріжжя.

Наприкінці зустрічі Башлій С.В. запросив старшокласників відвідати День відкритих дверей Інженерного інституту ЗНУ, який відбудеться 6 квітня.

Кафедра електротехніки та енергоефективності висловлює подяку директору ЗОШ №87 Школьнікову Михайлу Зіновійовичу та класному керівнику Бойко Олені Іванівні за співпрацю.

Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій,

факультет металургії