Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ стали переможцями обласного конкурсу «Студент року 2008»

Студенти ЗНУ стали переможцями обласного конкурсу «Студент року 2008»

24.11.2008 16:54 Конкурс Перемога Студент року

З нагоди святкування Дня студентів управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації організувало та провело щорічний обласний конкурс «Студент року - 2008». Даний захід став доброю традицією у Запорізькій області і проводиться з метою виховання у студентів високої навчальної та трудової дисципліни, залучення їх до науково-дослідної та суспільно-корисної діяльності.

Як завжди, не залишилися осторонь такої події і студенти Запорізького національного. Всі вони гідно представили наш навчальний заклад, а деяким вдалося здобути перемогу у достатньо серйозній суперницькій боротьбі. Так, студентка 5 курсу філологічного факультету Оксана Куянцева стала переможницею у номінації «Студент-староста року».
Не підвели і молоді науковці ЗНУ. Адже серед переможців Обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки багато представників ЗНУ. З напряму «Економіка» найкращими стали наукові роботи Анастасії Жердьової та Оксани Кривій. Марія Бойко стала найкращою з напряму «Соціологія». Переможцем у напрямі «Право» став Микола Мартинов. Олександр Івашко написав кращу роботу педагогіки, а Інна Деревинська - з експериментальних та клінічних аспектів медицини.
Перможницею у галузі «українознавство» стала Анна Дорофеєва. Переможців вітав голова Запорізької обласної державної адміністрації Олександр Старух. У своєму зверненні Олександр Васильович зазначив: «Сьогодні все залежить від молоді. Лише через кілька років вони лікуватимуть та навчатимуть, будуть керувати підприємствами, територіями, державою. Тож, майбутнє – і їхнє особисте, і нашої країни – залежить від їхньої фаховості та готовності до цієї відповідальності». Також керівник регіону пообіцяв, що і держава, і обласна влада зокрема й надалі приділятимуть чільну увагу проблемам молоді, докладатимуть зусиль для створення належних умов для якомога повнішої реалізації здібностей молодих громадян України. Переможцям конкурсу «Студент року» та обласного конкурсу молодих науковців Олександр Старух вручив почесні грамоти, дипломи та грошові премії.

Юлія ЧЕРНЕТА