Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка юридичного факультету Дарина Куліченко перемогла в конкурсі, ініційованому Міністерством юстиції України

05.03.2019 10:36 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет молода наука конкурс перемога

Нещодавно відбулось нагородження переможців конкурсу, ініційованого Міністерством юстиції України, «Портрет виконавця очима сучасної молоді». У конкурсі на обласному рівні визначили 2 переможці: один серед школярів та один серед студентів. Переможцем серед студентів стала студентка 3 курсу юридичного факультету ЗНУ Дарина Куліченко.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергій Васильцов у присутності начальників органів державної виконавчої служби Запорізької області нагородив їх дипломами та невеличкими подарунками.

«Вдивляючись у ваші юні, талановиті обличчя, я та, гадаю, що усі присутні відчуваю гордість за наш край, нашу Україну», – наголосив він.

Викладачі та студенти юридичного факультету вітають Дарину Куліченко з перемогою та зичать їй подальших успіхів у навчанні й у науковій діяльності!

Юридичний факультет