Головна сторінка / Викладачі / Гамова Оксана Вікторівна

Гамова Оксана Вікторівна

ЗНУ Викладачі Економічний факультет Кафедра міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму

Доктор економічних наук, професор, професор кафедри

Дисципліни

• Міжнародна економіка
  • Основи економічних знань
  • Міжнародні комерційні контракти
  • Стратегії сталого розвитку економічних суб’єктів
  • Формування конкурентоспроможності підприємств в контексті країн членів ЄС

Розклад консультацій

• Понеділок 8:00 - 11:00;
  • Вівторок 8:30 -12:55;
  • Четвер  9:00 - 11:00

Email: gamova5oxana@gmail.com

Біографія

Народилася 23 липня 1980 р. у м. Запоріжжі, українка. У 1997 р. закінчила СШ № 16.

У 2002 р. закінчила Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю «Облік та аудит» та одержала диплом з відзнакою.

У 2004 році закінчила Запорізький юридичний інститут за спеціальністю «Правознавство».

Протягом 2004-2007 рр. навчалася у аспірантурі Запорізької державної інженерної академії на кафедрі «Облік і аудит».

У 2009 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

В 2012 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри обліку і аудиту. З 2004 р. працювала в Запорізькій державній інженерній академії, обіймала посади асистента, старшого викладача та доцента кафедри обліку і аудиту.

З 01.01.2019 р. і по теперішній час працює на посаді доцента кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного інституту Запорізького національного університету.

У 2021 році захистила докторську дисертацію  зі спеціальності 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності.)

З 1.09.2020 року і по теперішній час працюю на кафедрі міжнародної економіки, природних ресурсів та економіки міжнародного туризму.

Науково-педагогічний стаж - 17 років.

Проходила стажування :

1. 01.04.2016 р-01.06.2016р.  Тема: «Методика організації фінансово-економічного аналізу. Державний фінансовий контроль»
  2. 02.03.2020р. по 05.04.2020р. Інститут післядипломної освіти Дніпровського державного аграрно-економічного університету Тема: «Удосконалення професійної підготовки шляхом поглиблення й розширення професійних знань, умінь і навичок з педагогіки, професійних компетентностей, підвищення науково-педагогічного досвіду застосування сучасних методів викладання щодо обліку,аналізу,контролю та оподаткування з метою ефективного управління підприємством.
  3. з 26 липня до 27 серпня 2021 року  Міжнародне стажування з академічних досліджень та освіти під назвою «Інновації у викладанні в контексті глобалізації» (Варненський університет менеджменту, Болгарія).

ORCID ID: 0000-0002-9752-6900;

Автор понад 100 наукових праць , з них 2 монографії в співавторстві Т.О., 1 монографія одноосібна,1 підручник МОНУ в співавторстві з проф. д.е.н. Череп А.В., понад 100 наукових статтей у фахових виданнях з економіки, Приймала участь у науково-практичних конференціях в т.ч. зі студентами. Проводить активну роботу щодо залучення студентів до наукової діяльності, є керівником кваліфікаційних робіт магістрів.

Членство у Всеукраїнській громадській організації «Українська асоціація економістів-міжнародників». Член Громадської організації «Міжнародна фундація науковців та освітян» «IESF».

Інформація надана Економічним факультетом ЗНУ

Гамова Оксана Вікторівна