Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Гамова Оксана Вікторівна

Гамова Оксана Вікторівна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту

кандидат економічних наук, доцент кафедри

Дисципліни

• Контроль і ревізія
  • Облік зовнішньоекономічної діяльності
  • Облік інвестиційної діяльності
  • Облік у банках
  • Облік у бюджетних установах
  • Організація і методика економічного аналізу

Розклад консультацій

• Вівторок – 800 – 845, 1145 – 1200
  • Середа – 800 – 845, 1145 – 1200
  • Четвер – 8<00 – 845, 1015 – 1200
  • Субота - 800 – 845, 1310 – 1325

Біографія

Народилася 23 липня 1980 р. у м. Запоріжжі, українка. У 1997 р. закінчила СШ № 16. У 2002 р. закінчила Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю «Облік та аудит» та одержала диплом з відзнакою. У 2004 році закінчила Запорізький юридичний інститут за спеціальністю «Правознавство». Протягом 2004-2007 рр. навчалася у аспірантурі Запорізької державної інженерної академії на кафедрі «Облік і аудит». У 2009 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). В 2012 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри обліку і аудиту. З 2004 р. працювала в Запорізькій державній інженерній академії, обіймала посади асистента, старшого викладача та доцента кафедри обліку і аудиту. З 01.01.2019 р. і по теперішній час працює на посаді доцента кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного інституту Запорізького національного університету. Науково-педагогічний стаж - 15 років.

Наукова робота

Сфери наукових інтересів: Контроль, економічний та фінансовий аналіз на промислових підприємствах.

Тема дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук: «Управління фондом оплати праці у стимулюванні інноваційної діяльності промислового підприємства».

Автор понад 85 наукових праць (на початок 2019 р.), з них 1 монографія в співавторстві з проф. Пожуєвою Т.О., 1 підручник МОНУ в співавторстві з проф. д.е.н. Череп А.В., понад 50 наукових статтей у фахових виданнях з економіки, приймала участь у науково-практичних конференціях в т.ч. зі студентами. Проводить активну роботу щодо залучення студентів до наукової діяльності, є керівником кваліфікаційних робіт магістрів. На кафедрі обліку, аналізу, оподаткування та аудиту виконує обов’язки профорга кафедри та вченого секретаря кафедри.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Гамова Оксана Вікторівна