Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачів і студентів факультету журналістики ЗНУ ознайомили із принципами проекту DESTIN (Ерасмус+ КА2)

06.03.2019 09:34 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики міжнародна діяльність проектна діяльність

Наступний крок у своїй діяльності здійснили учасники міжнародного проекту DESTIN (Ерасмус+ КА2) від ЗНУ. П’ятого березня, за ініціативи представників робочої групи, відбулася зустріч зі студентсько-педагогічним колективом факультету журналістики ЗНУ.

Першим взяв слово декан факультету Віктор Костюк, який на початку виступу поділився власними враженнями від поїздки до Великобританії, в Університет Бат Спа (м. Бат), де став учасником установчої конференції трирічного проекту.

На його думку, такі програми надають унікальний шанс «наживо» поглянути на процес навчання журналістики за кордоном, ознайомитися з її особливостями, а дискусія між учасниками проекту має невідворотно вести до ефективного удосконалення журналістської освіти. Також Віктор Володимирович відзначив важливість та цінність цієї програми для факультету, закликав як викладачів, так і студентів активно долучатися до всіх етапів реалізації проекту DESTIN (Ерасмус+ КА2).

Для ознайомлення зі специфікою та організаційними моментами програми, до слова була запрошена заступник декана з міжнародної діяльності Катерина Сіріньок-Долгарьова, яка також була у складі представницької делегації від ЗНУ у Великобританії.

У ході свого виступу вона ознайомила викладачів та студентів факультету з деякими пунктами програми, а саме: які вітчизняні та закордонні виші є учасниками консорціуму; у чому полягає мета проекту; протягом якого періоду триватиме грантова програма; заходи, що передбачені у рамках її діяльності.

Наприкінці свого виступу, Катерина Григорівна звернула увагу аудиторії на інформацію про очікувані результати проекту.

Нагадаємо, що DESTIN – проект програми Європейського Союзу Ерасмус+ (напрямок КА2: розвиток потенціалу вищої освіти) з удосконалення журналістської освіти в Україні, повна назва якого – «Журналістська освіта задля демократії в Україні: розробка стандартів, доброчесність та професіоналізм» (англ. Journalism Education for Democracy in Ukraine: Developing Standards, Integrity and Professionalism).

Факультет журналістики