Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі Інженерного інституту ЗНУ здійснюють підготовку фахівців із енергоменеджменту

На сьогодні на базі Інженерного інституту ЗНУ діє атестаційна комісія для осіб, які планують брати участь в сертифікації енергетичної ефективності будівель. Цю комісію очолює доцент кафедри теплоенергетики та гідроенергетики факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій Інженерного інституту ЗНУ Сергій Ільїн.

На базі інституту діє лабораторія енергоефективних технологій, де й проводять підготовку фахівців з енергоменеджменту, затребуваних на ринку праці. Не меншого значення представники атестаційної комісії надають вчасному і в повному обсязі інформуванню населення про енергоефективні технології.

Зокрема, днями гостем радіо «Максимум» став голова атестаційної комісії з питань професійної атестації осіб, які мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності будівель, Сергій Ільїн.

Центральною темою програми було питання зниження витрат на тепло мешканцями міста. Під час інтерв’ю гість студії звернув особливу увагу слухачів на питання проведення енергоаудитів. Такий аудит надає можливість проаналізувати тепловтрати будівель та провести необхідні заходи, щоб уникнути у подальшому втрату тепла.

Обговорюючи питання пов’язані з отримання сертифікатів енергетичної ефективності, принципи роботи Фонду енергоефективності та Закон України «Про енергетичну ефективність будівель», Сергій Віталійович докладно розповів про те, як відбувається підготовка та атестація фахівців з визначення енергетичної ефективності будівель у створеній та успішно працюючій при ЗНУ атестаційній комісії. Гість студії запросив всіх, хто має намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності, пройти підготовку та отримати сертифікат саме в Запорізькому національному університеті.

Інженерний інститут