Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Ільїн Сергій Віталійович

Ільїн Сергій Віталійович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій Кафедра теплоенергетики та гідроенергетики

Кандидат технічних наук, доцент кафедри

Дисципліни

• Нагнітачі та теплові двигуни (ОР «Бакалавр»)
  • Джерела теплопостачання промислових підприємств (ОР «Бакалавр»)
  • Теплові електричні станції (ОР «Бакалавр»)

Розклад консультацій

• Вівторок – 12:00-14:00

Біографія

У 2009 році з відзнакою закінчив Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю «Теплоенергетика». У 2013 році захистив кандидатську дисертацію у Дніпродзержинському державному технічному університеті за спеціальністю 05.14.06 – «Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика». Тема дисертації: «Підвищення ефективності процесів теплообміну в обмотках силового трансформатора шляхом вдосконалення параметрів системи охолодження».

Наукова робота

Коло наукових інтересів: підвищення енергетичної ефективності будівель, вдосконалення систем централізованого теплопостачання.

Основні результати науково-педагогічної діяльності Ільїна С.В. викладені в 21 праці наукового та 5 навчально-методичного характеру.

Бере активну участь у міжнародних науково-технічних конференціях та практичних семінарах з питань енергозбереження. Був неодноразово нагороджений почесними грамотами міської та обласної влади.

З 2017 року Ільїн С.В. є відповідальним виконавцем науково-технічної розробки 8-1Д/2017 «Формування теплофізичних властивостей елементів конструкції теплового захисту енергетичного обладнання шляхом створення прогнозованих пористих структур для промисловості України» 0117U006455.

У 2017 році Ільїн С.В. взяв участь у обласному конкурсі для обдарованої молоді у галузі науки, де посів ІІІ місце.

Є науковим керівником аспірантки кафедри теплоенергетики та гідроенергетики.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Ільїн Сергій Віталійович