Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Маленькі подарунки та великі побажання новим студентам

Маленькі подарунки та великі побажання новим студентам

26.11.2008 15:47 Студентський центр культури Відділ виховної роботи День студента

25 листопада в Обласному центрі зайнятості з нагоди Міжнародного Дня студента відбувся незвичний захід. В цей день Виконавчий комітет міської ради разом з обласним відділенням Дитячого фонду України урочисто посвятили в студенти дітей-сиріт, що цього року вступили на перші курси ВНЗ I-IV рівнів акредитації.

Загалом в Запорізькій області до вищих навчальних закладів вступив 91 студент-сирота, а ще двоє – до коледжів. Серед присутніх було 54 студенти ЗНУ (всього в нашому університеті навчається 95 студентів, що мають статус сироти).
Привітання посадовців перемежовувались виступами художніх колективів та студентських талантів. Серед них були і наші «зірки», переможці конкурсу «Дозвольте відрекомендуватись 2008»: «Найвишуканіша зірка конкурсу» Євгенія Кондрашова (факультет іноземної філології) та «Найпоетичніше перо конкурсу» Марина Мірошниченко (юридичний факультет). Чарівну пісню присутнім подарував студент факультету іноземної філології Сурен Маркарян. Також у святі взяли участь переможці в номінації "Приз глядацьких симпатій", студенти філологічного факультету Ліля Семакіна, Олена Казакова та Катерина Яценко, переможиця конкурсу в номінації "Зірки гумору", студентка історичного факультету Надія Мищенко. З натхненною промовою виступила студентка факультету фізичного виховання, майстер спорту з плавання у ластах, переможець загальноуніверситетського етапу конкурсу "Студент року-2008" в номінації "Студент-спортсмен" Яна Лазебрій.
Всі учасники зустрічі отримали маленькі подарунки та великі побажання від Дитячого фонду України. А завершили захід пісні у виконанні заслуженої артистки України Інни Гапон.

Катерина ГОПЕНКО