Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Феофанов Лев Костянтинович

Феофанов Лев Костянтинович

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту

кандидат економічних наук, доцент

Дисципліни

• Адміністрування податків
  • Бухгалтерський облік в управлінні підприємством
  • Економiчна теоpiя
  • Інформаційні методи обробки наукових даних в обліку і аудиті
  • Мікроекономіка
  • Облік у зарубіжних країнах
  • Ціноутворення та цінова політика в управлінському обліку

Розклад консультацій

Біографія

Народився у м. Запоріжжі 12 червня 1979 року. В 1996 році закінчив середню школу №51. В 2001 році закінчив історичний факультет Запорізького державного університету за спеціальністю «Історія».

В 2002 році закінчив факультет післядипломної освіти Запорізької державної інженерної академії за спеціальністю «Економіка підприємства».

В 2003-2007 роках навчався в аспірантурі Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова.

В 2011 році захистив кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.01 «Економічна теорія та історія економічної думки» на тему «Економічний розвиток кольорової металургії України в 1970-ті рр.». Науковий керівник – д.е.н., професор Уперенко Микола Опанасович.

В 2015 році отримав вчене звання доцента.

В 2000-2001 роках працював вчителем історії в школі-комплексі №88.

З 2001 року послідовно працював в Запорізькій державній інженерній академії  на посадах асистента та старшого викладача кафедри економічної теорії, старшого викладача та доцента кафедри обліку і аудиту.

З 2002 року постійний член журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

З 2019 року – заступник декана факультету економіки та менеджменту Інженерного інституту з профорієнтаційної роботи.

Автор/співавтор більше 20 наукових статей та 1 монографії.

Наукові інтереси: економічна історія, історія економічного розвитку, історія промисловості.

Профіль Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?user=-D4qsp4AAAAJ

Профіль ORCID: orcid.org/0000-0002-0753-7412