Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До участі у Всеукраїнському турі шкільної олімпіади учні готуються в Інженерному інституті ЗНУ

Одинадцятого березня команда школярів із Запорізького багатопрофільного ліцею № 99, Запорізького навчально-виховного комплексу № 109 і Запорізької спеціалізованої школи № 40, які вибороли право представляти 18-22 березня наше місто на Всеукраїнському турі олімпіади з географії в м. Миколаєві, завітали до Інженерного інституту. Цей заклад був обраний не випадково, адже саме тут зберігається колекція мінералів, яку протягом кількох років збирав доцент кафедри обробки металів тиском факультету металургії Віталій Толстунов.

Нагадаємо, що всеукраїнські учнівські олімпіади з базових предметів – це різновид інтелектуальних змагань на освітньому просторі України, покликаний заохочувати учнівську молодь до більш поглибленого вивчення окремих предметів.

Всеукраїнська учнівська олімпіада з географії, як і всі інші, проводиться щороку в 4 етапи серед учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів.

Лабораторний практикум допоміг учням розширити знання з історії мінералогії, дізнатися, як народжуються і перетворюються кристали, потримати в руках експонати. На запитання учнів охоче відповідав доцент кафедри обробки металу тиском Дмитро Кругляк, який і проводив практикум.

Сподіваємося, що таке предметне та інтерактивне знайомство з мінералами допоможе старшокласникам нашого міста успішно виступити на Всеукраїнському турі олімпіади з географії та стане першим кроком у цікавих і неординарних заняттях, які зможуть відвідати учні Запоріжжя.

Інженерний інститут ЗНУ