Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Історичний факультет відсвяткував свій день народження

Історичний факультет відсвяткував свій день народження

28.11.2008 12:29 Історичний факультет Концерт

Яскраво і оригінально відзначили день історичного факультету у Запорізькому національному університеті. Так, 26 листопада для викладачів і студентів істфаку було організовано цілу низку розважальних заходів.

По-перше, на великій перерві членами студентського самоврядування було організовано багато веселих конкурсів для спудеїв. Майбутні історики змагалися у спритності, перевіряли одне одного на міцність та мужність. Жваво й весело спостерігали глядачі за тим, як учасники масово утворювали «струмочок», лопали повітряні кульки та пили воду на швидкість.
Продовжилося дійство в актовій залі 5 начального корпусу, де історики обирали студентського декана. Цей жартівливий конкурс для історичного факультету є традиційним. Адже кожного року до дня народження тут влаштовують день самоврядування і місце справжнього декана займає обраний студент, який упродовж всього дня може давати свої розпорядження.
Цього року на посаду студдекана претендували троє студентів: Артем Скакун, Інна Кєропян та Ірина Бутирська. Кандидати мали представити на суд журі свої передвиборчі програми у формі якоїсь сценки або мініатюри. Так, команда Артема Скакуна, який представляв першокурсників спеціальності «Історія» показали пансіонат благородних дам, адаптувавши його під університетські події. Першокурсниця спеціальності «Міжнародні відносини» Інна Кєропян разом зі своїми помічниками презентувала сцени з відомого фільму «Біле сонце пустелі» на новий лад, у якій писали лист декану. Другокурсниця спеціальності «Міжнародні відносини» Ірина Бутирська вирішила виступати під псевдонімом студентської берегині «Шари». І упродовж її творчого номеру студенти намагалися врятувати «шару» від злих представників деканату.
Між виступами кандидатів у студдекани публіку радували своєю творчістю найкращі артисти історичного факультету. Із запальним танком виступила першокурсниця Моніка Тоноян. Вразила своїм ніжним та приємним голосом Дар’я Линник. А Анастасія Потоцька
продекламувала усім присутнім вірш про студентів власного авторства. Вдалість передвиборчих програм оцінювали члени шанованого журі: заступник декана з навчальної роботи Ірина Кривко, заступник декана із виховної роботи Інна Шугальова, секретар деканату Марія Огнерубова та студентський декан минулого року студент 5 курсу Сергій Близняков.
Варто зазначити, що студенти постаралися на славу і їхні програми були не тільки цікавими, а й видовищними. Кожен по-своєму обiцяв змiнити життя факультету на краще, щоб обрали саме його.
Переконливу перемогу на виборах студдекана здобула Ірина Бутирська. Найбільш приємними пунктами її програми студенти визначили наступні:
- на першi пари усім необхідно видавати подушки;
- запровадити на факультеті пивний ланч;
- порожнi пляшки з пива обмінювати на бали під час модульного контролю.
Та, звичайно, що все це – тільки жарти. Насправді ж, тепер Ірина представлятиме свій факультет на різних заходах та братиме участь у посвяті першокурсників наступного навчального року. За свої старання переможниця отримала безкоштовний квиток до нічного клубу «Сахара», де історики продовжували святкування дня народження свого факультету.

Iван Федянiн