Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правовому коледжі відбулися інтелектуальні змагання

В Економіко-правовому коледжі відбулися інтелектуальні змагання

01.12.2008 12:19 Економіко-правничий коледж Конкурс

Відкритий цієї осені Економіко-правничий коледж ЗНУ одразу ж вирішив запровадити нові традиції. У його студентів є чудова можливість вдало поєднувати свій інтелектуальний, духовний та творчий розвиток. Так, попри складне навчання, для „новачків” влаштовують різні розвиваючі заходи. Одним з них став турнір ерудитів „Брейн-Ринг”, проведений 27 листопада в актовій залі ІІ корпусу.

Довести свою першість зібрались 6 команд: по одній від кожної діючої в коледжі спеціальності. Гра проходила в 6 етапів, кожен з яких включав питання з певної галузі знань: математики, інформатики, літератури, історії України, всесвітньої історії та фізики. Питання розроблялись викладачами коледжу. На роздум надавалась одна хвилина, після чого право голосу отримувала команда, гравець якої першим підняв руку. У разі помилки право на відповідь переходило до суперників.
Особливо складними для гравців виявились питання з математики, оскільки вони були більш логічного характеру, і не всім вдавалось виявити каверзу. Великий інтерес викликали блок питань з фізики: cтарший викладач кафедри ФМВ ЗНУ, кандидат педагогічних наук Андрій Андрєєв демонстрував командам різноманітні фокуси та просив пояснити їх з наукової точки зору. Доволі цікавою виявилась і гра з глядачами.
По закінченню шести етапів переможцями виявилась команда „Банда ботанов”, учасники якої в сумі зібрали більше за всіх медалей. Друге місце посіла команда правознавців. З усіх гравців найбільшу кількість правильних відповідей дав Віталій Шимко, за що був нагороджений подарунковим виданням книги про рідний університет. Також відрізнились Анна Світлична, яка виявилась найбільш ерудованою в області математики, та Андрій Попов, який продемонстрував неабиякі знання з літератури та історії.
Як розповіла директор коледжу Олена Грибанова, це перший захід подібного роду, оскільки коледж зовсім нещодавно почав своє існування. Але позитивні результати та гарні враження студентів заохочують повторювати такі змагання й надалі.

Анна МУЗАЛЕВСЬКА