Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили результати пробних тренінгів із зовнішнього незалежного оцінювання

У ЗНУ оприлюднили результати пробних тренінгів із зовнішнього незалежного оцінювання

У ЗНУ оприлюднили результати пробних тренінгів із зовнішнього незалежного оцінювання
15.03.2019 15:30 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пробні тренінги із ЗНО профорієнтаційна діяльність

На сьогодні в Запорізькому національному університеті відомі результати безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО з української мови та літератури, історії України, англійської мови, французької мови, німецької мови, математики, хімії, біології і фізики, які упродовж лютого й на початку березня традиційно тривали на базі вишу. Ознайомитися з ними, як і з результатами виїзних пробних тренінгів до Бердянська, Мелітополя й Василівки можна за покликанням: https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=46051&lang=ukr&news_code=rezultati-probnikh-treningiv-iz-zno-z---storiyi-ukrayini-m--vasilivka

 

Нагадуємо, що проведення таких пробних тренінгів, які допомагають майбутнім абітурієнтам підготуватися до складання зовнішнього незалежного оцінювання, стало доброю традицією для ЗНУ. Заходи організовують співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування під керівництвом начальника Галини Микитів.

Цього року, за ініціативи проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Олександра Гури, вперше відбулися виїзні пробні тренінги у Бердянську, Мелітополі та Василівці. Це дозволило охопити якнайбільшу кількість майбутніх абітурієнтів, які зацікавленні в перевірці своїх знань і в знайомстві з процедурою проведення ЗНО.

Однією з особливостей таких тренінгів є те, що викладачі різних факультетів вишу не лише складають завдання для тестувань, спираючись на інформацію щодо минулорічної основної сесії ЗНО. Вони також після завершення тренінгів перевіряють роботи їхніх учасників.

Тому кожен, хто завітав на пробні тренінги від ЗНУ, можуть дізнатися про свої результати з усіх тестувань, скориставшись кодом, яким була зашифрована його робота.

Варто відзначити, що цього року загалом у пробних тренінгах, як тих, що походили на базі ЗНУ, так і виїзних по області, взяли участь 6 349 осіб.

 

 

Схожі новини