Анонси / Новини / У ЗНУ відбудеться Гендерний форум-2019 «Запорізький досвід взаємодії громади, влади, освіти у виконанні Резолюції 1325 «Жінки.Мир.Безпека»

22.03.2019 11:32

Дата: 28 березня
Час: 14.30
Місце: м. Запоріжжя, вул. Гоголя, 118, (навчальний корпус № 8) аудиторія 222.

Метою проведення заходу є підвищення обізнаності учасників та учасниць форуму з проблеми виконання Обласного Плану Дій з виконанні Резолюції 1325 «Жінки.Мир.Безпека».

НАПРЯМИ РОБОТИ ФОРУМУ:
1. Роль соціального замовлення для реалізації програм та проектів у сфері протидії гендерно-зумовленому насильству в умовах конфлікту.
2. Соціально-психологічні послуги за місцем проживання постраждалим від насильства засобами мобільних бригад соціально-психологічної допомоги.
3. Активізація діяльності координаційної ради з питань сімї, жінок, охорони материнства і дитинства при голові обласної державної адміністрації.
4. Інформаційно-просвітницькі кампанії з питань з питань протидії домашньому насильству, залучення юнаків та чоловіків до організації заходів із запобігання та протидії насильству.
5. Формування у молоді норм культури миру, толерантності, протидії конфліктам.

Порядок денний:
14.15-14.30 Реєстрація учасників