Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Подмешальська Юлія Володимирівна

Подмешальська Юлія Володимирівна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту

кандидат економічних наук, доцент кафедри

Дисципліни

• Бухгалтерський облік
  • Облік у галузях народного господарства
  • Практикум з фінансового обліку
  • Управлінський облік
  • Управлінські інформаційні системи в обліку

Розклад консультацій

• Четвер (знаменник) – 1310 – 1630
  • Суботи: 06.04.2019 – 1015 – 1145;
  • 04.05.2019 - 1500 – 1800;
  • 11.05.2019 – 1500 – 1800

Народилась 08 січня 1976 року. В 1993 році закінчила середню школу.

В 1998 році закінчила Запорізьку державну інженерну академію за спеціальністю «Економічна кібернетика».

Навчалася в аспірантурі Запорізької державної інженерної академії на кафедрі «Облік і аудит». В 2007-2009 роках була здобувачем у Класичному приватному університеті.

У 2009 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). В 2012 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри обліку і аудиту. З 1998 р. працювала в Запорізькій державній інженерній академії, обіймала посади асистента, старшого викладача та доцента кафедри обліку та аудиту. З 01.01.2019 р. та по теперішній час працює на посаді доцента кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного інституту Запорізького національного університету. Науково-педагогічний стаж - 18 років.

Наукова робота

Сфери наукових інтересів: Бухгалтерський, управлінський облік, управлінські інформаційні системи в обліку. Тема дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук «Стратегічне ціноутворення на машинобудівних підприємствах», спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності).

Автор понад 80 наукових праць (на початок 2019 р.), з них 1 монографія в співавторстві, понад 45 наукових статтей у фахових виданнях з економіки, приймала участь у науково-практичних конференціях, в т.ч. зі студентами. Проводить активну роботу щодо залучення студентів до наукової діяльності, є керівником кваліфікаційних робіт магістрів. На кафедрі обліку, аналізу, оподаткування та аудиту відповідає за наукову роботу, займається розробкою освітньо-професійних програм.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Подмешальська Юлія Володимирівна