Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій опікуються профорієнтаційною роботою

До проведення профорієнтаційної роботи кафедри мікроелектронних інформаційних систем факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій долучилися випускники. Саме тому, що отримана ними освіта дала можливість не лише знайти цікаву роботу, а й залишила приємні спогади про роки навчання, випускники вирішили розповісти учням про переваги навчання на кафедрі МЕІС Інженерного інституту.

Разом зі студентами та викладачами випускники зустрілися з учнями шкіл №№ 10 та 17 м. Нікополь. Гості розповіли учням про напрямки наукової діяльності кафедри та наукові розробки випускників. Особливо зацікавила учнів універсальна система живлення, що розробила студентка гр. МН-17-мд Васил'єва Ірина і якою учні змогли скористатися для зарядки мобільних телефонів.

Представники Інженерного інституту звернули увагу присутніх і на діяльність при кафедрі технічного гуртка, в якому займаються студенти та який охоче відвідують учні шкіл. Його учасники виконують наукові дослідження та розробляють моделі мікроелектронних інформаційних систем, сучасні програмні продукти. Професор кафедри МЕІС Зоя Ніконова ознайомила абітурієнтів з дисциплінами та напрямками роботи кафедри, розповіла про перспективи працевлаштування та кар'єрного зростання студентів та випускників.

Наприкінці останнього місяця зими представники кафедри теплоенергетики та гідроенергетики ФЕЕІТ Інженерного інституту ЗНУ були запрошені до Запорізької гімназії № 31. Зустріч з випускниками, яка відбулася завдяки підтримці директора гімназії Тетяни Трапезіної та заступника директора з навчально-виховної роботи Оксани Ісаєнко, пройшла в форматі дружньої бесіди.

Доцент Олексій Назаренко та аспірант Кирило Біченко провели зустріч у формі дискусії стосовно сучасних новацій в науці та технологіях, і на власному досвіді розповили про можливості займатися наукою вже зі студентської лави. Були обговорені перспективи та проблеми розвитку освітнього процесу, особливості навчання в Інженерному інституті Запорізького національного університету.

На початку березня аспірантка кафедри ТГЕ А. Іванісова відвідала загальноосвітню школу № 94. В привітний та дружній обстановці зустрічі зі школярами, яка відбулася завдяки завучу з виховної роботи Ліни Гусеєвій, А. Іванісова розповіла про спеціальності кафедри тепло- та гідроенергетики і перспективи подальшого працевлаштування та запросила випускників 6 квітня завітати на День відкритих дверей Інженерного інституту.

Факультет енергетики, електроніки та інформаційних технологій

Інженерного інституту ЗНУ