Стара версія
Головна сторінка / Викладачі / Феофанова Ірина Василівна

Феофанова Ірина Василівна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет економіки та менеджменту Кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту

кандидат економічних наук, доцент кафедри

Дисципліни

• Економічна теоpiя
  • Оподаткування в системі обліку
  • Оподаткування суб`єктів господарювання
  • Податкове планування обліку і звітності
  • Податкове планування та мінімізація податкових ризиків
  • Податковий облік і звітність на підприємствах

Розклад консультацій

• Понеділок, вівторок, середа, четвер - 10:00 - 12:00

Народилась 18 квітня 1956 року. В 1973 році закінчила середню школу.

В 1978 році закінчила факультет металургії кольорових рідкісних металів та сплавів Московського інституту сталі та сплавів за спеціальністю «Металургія кольорових металів».

В 1995 році закінчила факультет післядипломної освіти Запорізької державної інженерної академії за спеціальністю «Економіка підприємства».

В 2006-2009 роках була здобувачем Запорізької державної інженерної академії.

В 2008 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємством (за галузями)» на тему «Формування інноваційної стратегії металургійного підприємства».

В 2014 році отримала вчене звання доцента.

В 1978-1994 роках працювала інженером центральної науково-дослідної лабораторії ЗТМК, старшим технологом цеху №18 ЗТМК.

З 1995 року послідовно працювала в Запорізькій державній інженерній академії на посадах асистента, старшого викладача, доцента кафедри економічної теорії, доцента кафедри обліку і аудиту.

З 2002 року постійний член журі ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки.

Наукова робота

Автор/співавтор більше 60 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі 2 монографій.

Наукові інтереси: інноваційний розвиток, ринок праці та трудові відносини, розподіл доходів, оподаткування.

Профіль Google Scholar: https://scholar.google.com/citations?user=KVqaeEIAAAAJ

Профіль ORCID: orcid.org/0000-0001-7397-8104