Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного інституту ЗНУ знайомляться з професією судового експерта

19.03.2019 11:24 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет економіки та менеджменту освітній процес практика екскурсія

Задля ознайомлення з роботою Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та професією судового експерта 14 березня студенти спеціальності «Облік і оподаткування» факультету економіки та менеджменту Інженерного інституту ЗНУ завітали туди на екскурсію. Їх супроводжували завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Тетяна Меліхова, доцент Оксана Гамова, старший викладач Ірина Козачок та асистент Наталія Чакалова.

Екскурсію проводила завідувач відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Запорізького НДЕКЦ МВС України Ольга Шушко. Вона яка на високому професійному рівні ознайомила викладачів та студентів із професією судового експерта.  Йшлося про те, якими знаннями повинен володіти фахівець для отримання кваліфікації судового експерта. Студенти на практиці ознайомились зі всіма стадіями проведення товарознавчих, економічних, будівельних експертиз, а саме: підготовчою, організаційно-методичною, дослідною, оцінки і оформлення результатів експертизи.

Проведена екскурсія надала можливість студентам познайомитися з професією судового експерта за експертними спеціальностями «Дослідження документів бухгалтерського та податкового обліку і звітності», «Дослідження документів про економічну діяльність підприємств і організацій» та «Дослідження документів фінансово-кредитних операцій», які потребують знань за спеціальністю «Облік та оподаткування».

Екскурсія розширила кругозір студентів, дала змогу отримати додаткові професійні знання та сприяла їхньому згуртуванню.

Л.К.Феофанов,

доцент кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту

факультету економіки та менеджменту

Інженерного інституту ЗНУ