Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели Фестиваль педагогічних ідей для корекційних педагогів

На факультеті СПП провели Фестиваль педагогічних ідей для корекційних педагогів

20.03.2019 10:38 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології наукова діяльність Фестиваль педагогічних ідей: для корекційних педагогів

Наприкінці минулого тижня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відбулася визначна подія – Фестиваль педагогічних ідей для корекційних педагогів. Організатори фестивалю – «Академія талановитих керівників» та факультет СПП – запросили близько 270 гостей – працівників освіти. Серед учасників були представники різних професій: вчителі, вихователі, психологи, соціальні педагоги, корекційні педагоги, логопеди та ін. І кожен із них знайшов на заході щось важливе та необхідне для себе.

На початку заходу присутніх привітала декан факультету соціальної педагогіки та психології Ольга Пономаренко, яка наголосила на тому, що на сьогодні факультет СПП відкриває спеціальність «Спеціальна освіта» та виступає активним учасником підготовки корекційних педагогів, логопедів, дефектологів. Яскраве музичне привітання для учасників Фестивалю педагогічних ідей підготували студенти спеціальності «Сценічне мистецтво».

Під час Фестивалю педагогічних ідей у ЗНУ проходили різні виступи та майстер-класи за актуальними темами. Напрямками його роботи стали: «Сучасні інноваційні методи навчання», «Розвиток емоційного інтелекту дитини», «Символ Дому в організації корекції дітей дошкільного та молодшого шкільного віку», «Логоритміка – новий спосіб організації освітнього процесу», «Розвиток мовлення дітей з інтелектуальною недостатністю методами гри та арт-терапії» тощо. Спікери доповідали про інновації у сфері інклюзивного, корекційного навчання; презентували власні оригінальні та ефективні напрацювання щодо корекції дитячого розвитку. Активними учасниками фестивалю стали викладачі кафедри соціальної педагогіки.

Представникам факультету СПП особливо приємно було зустріти на заході випускників факультету – соціальних педагогів та психологів, які працюють з дітьми з труднощами у розвитку.

Позитивна і насичена професійна атмосфера сприяла обміну досвідом, налагодженню зв’язків та народженню нових інноваційних ідей щодо питань навчання і виховання підростаючого покоління.

Факультет соціальної педагогіки та психології