Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі прикладної екології та охорони праці відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади

20.03.2019 11:17 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет будівництва та цивільної інженерії кафедра прикладної екології та охорони праці олімпіада перемога

Нещодавно на кафедрі прикладної екології та охорони праці факультету будівництва та цивільної інженерії традиційно провели I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни екологічна безпека та зі спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища».

Олімпіаду урочисто відкрили декан факультету Олександр Федченок, завідувач кафедри прикладної екології та охорони праці Геннадій Кожемякін та заступник декана з навчальної роботи Каріна Бєлоконь. Вони тепло привітали учасників та побажали успішно впоратися із завданням та досягти успіхів у науковій діяльності. Голова журі ознайомила студентів з умовами проведення олімпіади й регламентом роботи.

У І етапі олімпіади з дисципліни «екологічна безпека» участь взяли 13 студентів, 7 із яких навчаються на 3 курсі (ЗНС-16-1бд) спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища», а 6 – на 4 (ОНС-15) за напрямом підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування».

У І етапі олімпіади зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища» взяли участь 10 студентів, 6 із яких навчаються на 4-му курсі (ОНС-15) за напрямом підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» та 4 студента на І-му магістерському курсі (ЗНС-18-1мд) за відповідною спеціальністю.

Після підбиття підсумків 13 березня відбулося нагородження переможців дипломами.

Журі у складі доцента К.В. Бєлоконь, доцента О.О. Троїцької, асистента О.В. Новокщонової визнало переможцями І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «екологічна безпека»: студенток групи ОНС-15 Єлизавету Іванову (1 місце), Анастасію Полюляк (2 місце), Євгенію Тарабан і Маргариту Будко (3 місце).

Переможців Іо етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища» визначило журі у складі завідувача кафедри ПЕОП Г.Б. Кожемякіна, доцента Н.В. Беренди та старшого викладача І.О. Кутузової. Переможцями визнали студентів групи ЗНС-18-1мд. Цього разу 1 місце посіли Кристина Плахотня та Дар’я Корміна, 2 – Катерина Сівенкова, а 3 – Олена Мельничук.

Викладачі кафедри прикладної екології та охорони праці щиро дякують студентам за сумлінну працю, яка результати якої неодмінно допоможуть змінити наш світ на краще. Бажають творчої наснаги та успіхів у реалізації найсміливіших рішень.

Кафедра прикладної екології та охорони праці

Інженерного інститут ЗНУ