Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ увійшли до складу секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН

21.03.2019 13:33 Все Головні новини Університет науково-дослідна частина наукова діяльність Наукова рада Міністерства освіти і науки України

На сайті Міністерства освіти і науки України було оприлюднено рейтингові оцінки кандидатів до складу секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН. За результатами рейтингу до складу секцій увійшли також і науковці нашого університету:

Секція «Соціально-історичні науки»

Воронкова В.Г. – д-р філол. наук, професор, завідувач кафедри менеджменту організацій та управління проектами Інженерного інституту.

Каганов Ю.О. – канд. іст. наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи.

Секція «Науки про Землю»

Волков В.П. – д-р техн. наук, професор, професор кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики.

Горошкова Л.А. – д-р екон. наук, професор, професор кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики.

Секція «Економіка»

Череп А.В. д-р екон. наук, професор, декан економічного факультету.

Секція «Наукові проблеми матеріалознавства»

Гіржон В.В. д-р фіз.-мат. наук, професор, завідувач кафедри фізики твердого тіла.

Бєлоконь Ю.О. канд. техн. наук, доцент, доцент кафедри обробки металів тиском Інженерного інституту.

Секція «Право»

Коломоєць Т.О. – д-р юрид. наук, професор, декан юридичного факультету.

Секція «Механіка»

Грищак В.З. - д-р техн. наук, професор, завідувач кафедри прикладної математики і механіки.

Секція «Біологія, біотехнологія та актуальні проблеми медичних наук»

Лях В.О. – д-р біол. наук, професор, завідувач кафедри садово-паркового господарства та генетики.

Фролов О.К. – д-р мед. наук, професор, завідувач навчально-науково-дослідної лабораторії клітинної та організменної біотехнології.

Секція «Інформатика та кібернетика»

Козін І.В. д-р фіз.-мат. наук, професор, професор кафедри економічної кібернетики.

Чопоров С.В. – канд. техн. наук, доцент, доцент кафедри програмної інженерії, канд. техн. наук, доцент.

Секція «Літературознавство, мовознавство та мистецтвознавство»

Торкут Н.М. – д-р філол. наук, професор, начальник Українського міжуніверситетського навчально-наукового Шекспірівського центру.

Христіанінова Р.О. – д-р філол. наук, професор, завідувач кафедри української мови.

Павленко І.Я. – д-р філол. наук, професор, завідувач кафедри слов’янської філології.

Секція «Загальна фізика»

Яновський О.С. - канд. фіз.-мат. наук, доцент, доцент кафедри прикладної фізики і наноматеріалів.

Вітаємо наших колег та бажаємо наукових здобутків та успіхів й надалі.

Науково-дослідна частина