Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК провели засідання секції журналістики конференції «Молода наука»

В ЕПК провели засідання секції журналістики конференції «Молода наука»

21.03.2019 14:17 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж «Молода наука» секція журналістики перемога

Дев’ятнадцятого березня в Економіко-правничому коледжі відбулося засідання секції журналістики науково-практичної конференції студентів та молодих науковців «Молода наука-2019».

Розпочався захід вітальним словом керівника секції, старшого викладача кафедри видавничої справи та редагування ЗНУ Галини Микитів, яка привітала молодих науковців та представила журі. До його складу увійшли: завідувач практики коледжу Інна Кирилова, завідувач педагогічного відділення коледжу Ірма Федючок і представниця Наукового студентського товариства ЕПК ЗНУ Анна Валяєва.

Першою представила свою роботу Анна Великородна, студентка 4 курсу спеціальності «журналістика», на тему «Фотоілюстрації на шпальті районної газети. Особливості дизайну». На прикладі газети «Нива» дівчина розглянула ілюстрації, висвітлила всі їхні позитивні та негативні сторони. Також доповідач вказала на недоліки оформлення.

Студентка 4 курсу Альона Філатова виступила з дослідженням на тему «Специфіка верстки газет державної форми власності». Вона порівняла газети «Запорізька Січ» та «Запорозька правда», вказала на їхні основні схеми верстки, а також виділила схожі риси.

Третьою свій виступ представила Юлія Канзеба, студентка 4 курсу спеціальності «журналістика». Темою її доповіді стало «Дотримання редактором інформаційних норм при підготовці медіатекстів». Дівчина вказала на те, що порушення норм – доволі рідкісне явище, але такі випадки редактор має виправляти. Зазначимо, що саме цього доповідача було відзначено грамотою Наукового товариства.

Питання функціональної характеристики соціальних мереж дослідив студент 3 курсу Андрій Резніченко. Оскільки сучасний світ просто неможливо уявити без інтернет-мереж, студент детально розглянув форму контролю за допомогою особистих сторінок.

Свою роботу також презентувала студентка 3 курсу Софія Кравчук. Вона представила дуже актуальну доповідь на тему «Форми політичної комунікації в соціальній мережі Instagram». Об’єктами  дослідження було обрано трійку лідерів перегонів на пост Президента України.

Наступною виступила Вероніка Горбенко, студентка 4 курсу. Її темою став «Фоторепортаж як засіб візуальної комунікації». Дівчина довела, що іноді вдала фотографія може передати більший обсяг інформації, а також те, що завдяки фото реципієнт краще сприймає новину.

Діана Ковальова, студентка 3 курсу, представила доповідь на тему «Буклет як вид рекламної продукції, його класифікація». Доповідач розповіла, що таке буклет, що треба для його створення, а також висловила певні думки щодо змін буклету коледжу.

За рішенням журі, переможцями засідання секції журналістики стали: 1 місце – Юлія Канзеба, 2 місце – Софія Кравчук.

Щиро вітаємо переможців та учасників секції журналістики та бажаємо подальших перемог!

Анфіса Медяник