Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-33 рр.

На біологічному факультеті вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-33 рр.

22.03.2019 10:54 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет виховна робота вшанування пам’яті жертв Голодомору

Днями на біологічному факультеті провели масштабний захід на вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-33 рр. – однієї з найтрагічніших сторінок історії України ХХ століття. В організації заходу взяли участь представники студентського активу факультету: першокурсниця спеціальності «біологія» Яна Рильська, другокурсник спеціальності «хімія» Данило Маслов і студентка 3 курсу спеціальності «біологія» Марія Максимів. В організації заходу їм допомогла заступник декана з виховної роботи біологічного факультету, асистента кафедри садово-паркового господарства та генетики Вікторія Яранцева.

У заході взяли участь першокурсники спеціальності «екологія» у супроводі доцента кафедри загальної та прикладної екології і зоології Оксани Маслової, студенти 1 курсу спеціальності «біологія» (доцент кафедри хімії Тамара Панасенко), першокурсники спеціальності «хімія» (аспірант кафедри хімії Юрій Карпенко). А також – третьокурсники спеціальності «біологія» (доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Віра Копійка) і четвертокурсники цієї ж спеціальності (доцент кафедри фізіології, імунології і біохімії з курсом цивільного захисту та медицини Наталія Григорова).

Під час заходу ведучі нагадали присутнім про події часів страшного лихоліття, зокрема навели страшну статистику смертей від голоду в 1932-33 рр. на Півдні України. Крім того, учасники заходу переглянули тематичні відеосюжети. Насамкінець вони вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.

Біологічний факультет