Головна сторінка / Викладачі / Коломоєць Геннадій Павлович

Коломоєць Геннадій Павлович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення

Кандидат фізико-математичних наук, доцент

Розклад консультацій

• Понеділок 12:55 - 14:15
  • Засіб дистанційного зв'язку - Microsoft Teams (студенти долучаються з особистим логіном/паролем за посиланням в інструменті Календар)

Дисципліни

• Групова динаміка і комунікації
    • Корпоративні технології
    • Мова програмування Java
    • Основи електронної комерції
    • Офісне програмування
    • Робота з офісним програмним забезпеченням
    • Сучасні системи керування контентом
    • Технологія Java
    • Якість програмного забезпечення та тестування

Біографія

У 1985 році закінчив з відзнакою Запорізький індустріальний інститут за спеціальністю "Напівпровідники та діелектрики" та отримав кваліфікацію інженер електронної техніки. Працював на посадах старшого лаборанта, наукового співробітника у Запорізькому індустріальному інституті. У 1993 році захистив кандидатську дисертацію, у 1994 році отримав вчене звання доцента. Працював на посадах доцента, начальника Центра інформаційних технологій Запорізької державної інженерної академії, Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій. У 2006 році отримав другу вищу освіту за спеціальністю "Програмне забезпечення автоматизованих систем". Працював на посадах доцента, професора, директора-проректора Інституту інформаційних технологій в освіті Класичного приватного університету. Викладав курс Java у Brain Academy як сертифікований інструктор. Працював на посаді проректора з науково-педагогічної роботи Запорізької державної інженерної академії, директора Інженерного інституту Запорізького національного університету. Брав участь у розробці системи управління освітнім процесом Класичного приватного університету. Має сертифікат адміністратора Єдиної Державної Електронної Бази з питань Освіти. У 2021 році виграв конкурс компанії SoftServe "Освітні гранти" та отримав грант на розробку навчального курсу з забезпечення якості та тестування програмного забезпечення.

Наукова робота

Автор понад 90 наукових праць, навчальних посібників "Організація комп'ютерних мереж", "Якість програмного забезпечення та тестування".

Google Академія,
    ORCID.

Коло наукових інтересів: використання засобів програмної інженерії для вирішення завдань організації навчального процесу, автоматизація процесів тестування та забезпечення якості програмних продуктів.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Коломоєць Геннадій Павлович