Головна сторінка / Викладачі / Лимаренко Юлія Олексіївна

Лимаренко Юлія Олексіївна

ЗНУ Викладачі Математичний факультет Кафедра програмної інженерії

Кандидат технічних наук, доцент, доцент кафедри

Розклад консультацій

• четвер: 14:30-15:50
  • Дисципліни

• Операційні системи,
    • Web-програмування,
    • Основи програмної інженерії,
    • Бази даних

Народилася 10 грудня 1978 року у м. Сніжне Донецької області.

У 2001 році закінчила Запорізький державний університет за спеціальністю «Прикладна математика».

З 2004 року, після закінчення аспірантури, почала працювати в Запорізькій державній інженерній академії на кафедрі програмного забезпечення автоматизованих систем на посаді асистента.

У 2008 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю 010204 «Механіка деформівного твердого тіла» на тему «Урахування поверхневих пошкоджень пластинчастих елементів конструкцій на основі дискретних моделей суцільного середовища».

У 2011 році отримала вчене звання доцента по кафедрі програмного забезпечення автоматизованих систем.

З 2008 р. по 2019 р. працювала на посаді доцента кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Запорізької державної інженерної академії.

З 2020 р. по 2023 р. працювала на посаді доцента кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету.

З вересня 2023 р. по теперішній час – доцент кафедри програмної інженерії математичного факультету ЗНУ.

Автор понад 70 наукових праць.

Коло наукових інтересів: комп’ютерне моделювання складних механічних систем, проєктування та розробка веб-застосунків, системи інтелектуального аналізу даних.

Наукові профілі:

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ