Головна сторінка / Викладачі / Попівщий Василь Іванович

Попівщий Василь Іванович

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра електроніки, інформаційних систем та програмного забезпечення

Кандидат фізико-математичних наук, доцент

Дисципліни

• Об’єктно-орієнтоване програмування
  • Програмування на мові Python
  • Програмування Internet

Розклад консультацій

• Середа – 12:00-13:00

Біографія

У 1971 році закінчив факультет обчислювальної техніки Харківського інституту радіоелектроніки. Працював в Інституті проблем машинобудування АН України, приймав участь в розробці генератора програм “Поле” для розрахунку полів різної фізичної природи. У 1977 році захистив кандидатську дисертацію. З 1978 по 2019 рік працював в Запорізькій державній інженерній академії.

Наукова робота

Автор понад 30 наукових праць, 20 науково-методичних публікацій. Був науковим керівником понад 20 успішно захищених магістерських робіт. Нагороджений грамотою Запорізької обласної державної адміністрації. Коло наукових інтересів: математичне моделювання та обчислювальні методи, програмне забезпечення обчислювальних машин і систем, web-орієнтовані інформаційні технології.

ORCID Profile

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ