Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники економічного факультету організували спортивне змагання до Дня українського добровольця

25.03.2019 11:10 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет День українського добровольця співпраця зі школами патріотичне виховання спорт

Починаючи із 2017 року, відповідно до рішення Верховної Ради України за №4261 від 17.01.2017 року, в Україні 14 березня святкується «День українського добровольця». Цього дня в 2014 році перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровільного батальйону, який отримав назву «Дніпро-2». Усього В Україні нараховується більше ніж 50 добробатів.

День українського добровольця – це нове свято для українців, яке започатковано з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

За ініціативи голови Запорізького обласного об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ» (ЗООГ «СВПВ») Сергія Вітвіцького й за підтримки економічного факультету Запорізького національного університету в особі декана Алли Череп та Запорізької гімназії №27 в особі директор Людмила Гашенко у спортивній залі гімназії провели змагання з волейболу. Цей спортивний захід проходить третій рік поспіль на честь Дня українського добровольця.

У змаганнях взяли участь об’єднана команда ветеранів-прикордонників Запорізької області та прикордонників Бердянського прикордонного загону, які зараз несуть службу (капітан Володимир Чубукін), команда студентів економічного факультету ЗНУ (капітан Микита Юлпатов) та школярі гімназії №27 (капітан Микита Харьов). У складі команди студентів грала декан економічного факультету Алла Череп, а серед ветеранів прикордонників – викладач факультету Олександр Лепьохін.

Захід було підготовлено і проведено за участю Олександра Лепьохіна завідувача кафедрою управління фінансово-економічною безпекою і проектами ЗНУ; заступника голови Запорізького обласного об’єднання громадян «Союз ветеранів прикордонних військ», та Любові Діденко – заступника директора гімназії № 27.

Перемогу отримала команда школярів гімназії № 27, друге місце – у студентів ЗНУ, а третє – у ветеранів-прикордонників. Усі учасники змагань отримали грамоти голови ЗООГ «СВПВ», декана економічного факультету ЗНУ та директора гімназії №27

Організатори заходу бажають усім учасникам здоров’я, успіхів і в подальшому – продовження славетних традиції щодо відзначення героїчних  та знаменних дат з метою патріотичного виховання молоді.

Економічний факультет