Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі обліку й оподаткування визначили переможців І туру Всеукраїнської студентської олімпіади

26.03.2019 10:49 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет студентська олімпіада перемога наукова діяльність

Кафедра обліку та оподаткування економічного факультету ЗНУ разом із кафедрою обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного інституту ЗНУ провели перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Облік та оподаткування», а також за дисциплінами «Аудит», «Управлінський облік», «Облік в банках».

До складу галузевої комісії входили: декан економічного факультету, професор Алла Череп, завідувач кафедри обліку та оподаткування, професор Надія Шмиголь і завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного інституту ЗНУ, доцент Тетяна Меліхова.

Загальна кількість учасників олімпіади зі спеціальності «Облік та оподаткування» – 19 осіб, за різними дисциплінами – від 12 до 18 студентів.

У результаті олімпіади зі спеціальності «Облік та оподаткування» 1 місце посіла студентка групи 8.0718 Рогаченко О.С. 2 місце розділили Пікалова А.М. та студентка Інженерного інституту ЗНУ Голяк В.В.

Переможцем олімпіади з «Аудиту» стала студентка групи 8.0718 Овдієнко В.М. Друге місце дісталися студентці групи  3595-1 Калінчук В.В. та студентці Інженерного інституту ЗНУ групи ОА-15-1 Кулумбеговій О.А.

Також була проведена олімпіада з дисципліни «Управлінський облік», за результатами якої 1 місце завоювала Сьомченко А. А. з групи 8.0718. Другим місцем заволоділи Грінченко А. Ю. із групи 8.0718 та Кацай К.О., 1 курс магістратури, групи ОА-18-2мз, Інженерного інституту ЗНУ.

Під час проведення олімпіади з дисципліни «Бухгалтерський облік в банках» 1 місце посіла Згуровська І. І. з групи 3595-1, а учасники олімпіади Калінчук В.В., Владикін А.О., Сорока В.В. розділили 2 місце.

Усі переможці першого етапу були рекомендовані до участі у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади.

Економічний факультет