Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Запорізькому національному змагаються за «Кубок ректора»

У Запорізькому національному змагаються за «Кубок ректора»

08.12.2008 13:16 Спортклуб Спорт

Протягом цього тижня у спорткомплексі ЗНУ проходитимуть матчі з міні-футболу на “Кубок ректора”. В змаганнях беруть участь 12 факультетських команд, дві з яких представляють факультет фізичного виховання. Економічний, філологічний факультети та факультет соціальної педагогіки та психології цього року за кубок не змагаються.

Урочисте відкриття ігор відбулося 4 грудня. У ньому взяли участь ректор ЗНУ Сергій Тимченко, помічник ректора з виховної роботи Наталія Воронова, голова студради Інна Деревинська та директор спортклубу Валерій Баранов.
Свою майстерність захищатись присутнім демонстрували вихованці секції айкідо ЗНУ

Не менш захоплюючими були виступи прихильників карате

та фехтування

Показовий виступ спортивно-бальних танців завершив відкриття змагань