Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Повнотекстовий доступ до журнальних статей

Повнотекстовий доступ до журнальних статей

11.12.2008 15:13 Центр інформаційних технологій

Відкритий повнотекстовий доступ з локальної мережі ЗНУ до всіх журнальних статей видавництв Springer, Springer ODB, Cambridge University Press, Royal Society of Chemistry, Nature Publishing Group, AAAS, Blackwell Publishing / Wiley, APS (American physical society), ETDEWEB, GMB Publishing.

Сайти видавництв

Прохання до всіх зацікавлених осіб перевірити якість доступу до вказаних ресурсів.

Для оцінки необхідності використання цієї послуги просимо повідомляти про проблеми, що виникають, за адресою bibliotest@zsu.zp.ua, а також до 15 січня 2009 року прислати на цю адресу Ваш лист з оцінкою цього сервісу за наступною шкалою:

1 - не зміг знайти нічого корисного, така послуга не потрібна
    2 - корисної інформації мало, університету не варто витрачати гроші на таку послугу
    3 - корисна інформація є, але вона доступна і з інших, безкоштовних джерел (вказати - яких)
    4 - дуже корисний сервіс, буду користуватися постійно
    5 - прошу доповнити перелік джерел, до яких забезпечується доступ через biblio.uran, наступними: (вказати - якими)

З повагою,
Центр інформаційних технологій