Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Інженерному інституті ЗНУ влаштували корисні STREAM-канікули для запорізьких школярів

Під час осінніх канікул Позашкільний навчальний заклад Центр науково-технічної творчості молоді «Політ» Запорізької міської ради Запорізької області разом із департаментом освіти і науки Запорізької міської ради продовжили реалізацію довгострокового проекту «Корисні STREAM-канікули» для учнівської молоді м. Запоріжжя та області. Мета проекту – допомогти дітям зрозуміти, що наука може бути цікавою і зрозумілою, та визначитись зі своєю майбутньою професією.

Долучився до проекту й Інженерний інститут Запорізького національного університету, де відбувся майстер-клас «Моделювання розумного дому в симуляторі PacketTracer», під час якого учні Запорізької загальноосвітньої школи №20 побудували модель розумного дому своєї мрії та отримали нові знання й навички з програмування.

Тренінг провела доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем, інструктор Академії Cisco Наталія Полякова, яка розповіла про спеціальність 121 Інженерія програмного забезпечення, зокрема, про освітню програму «Програмне забезпечення систем».

Усі учасники заходу отримали доступ до ресурсів соціального проекту Інженерного Інституту ЗНУ «Відкрита академія інженерних знань» та Мережної академії Cisco.

Більше інформації – за покликаннями:

Наталія Полякова,

доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем

Інженерного інституту ЗНУ