Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає Марину Желтову із захистом кандидатської дисертації

Колектив ЗНУ вітає Марину Желтову із захистом кандидатської дисертації

02.04.2019 10:49 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Відділ аспірантури і докторантури захист кандидатської дисертації привітання

Колектив Запорізького національного університету вітає Марину Олексіївну Желтову, практичного психолога Торгового коледжу ЗНУ, з успішним захистом дисертації «Психолого-педагогічні умови розвитку творчого потенціалу майбутніх техніків-технологів харчової галузі» на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності 19.00.07 – педагогічна та вікова психологія.

Науковий керівник – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Запорізького національного університету Наталія Федорівна Шевченко.

Захист відбувся 27 березня на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.10 в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

Бажаємо подальших успіхів і досягнень!