Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Студвесна-2019» завершилася виступами представників біологічного факультету, Економіко-правничого й Торгового коледжів

03.04.2019 13:44 Все Головні новини Факультети Центр культури культурно-масова робота конкурс «Студвесна-2019» торговий коледж Економіко-правничий коледж біологічний факультет

Двадцять дев’ятого березня в ЗНУ завершилося грандіозне шоу студентських талантів «Студвесна-2019». В останній, п’ятий, день змагань свої таланти демонстрували представники біологічного факультету, Торгового коледжу, які вперше взяли участь у цьому конкурсі, й Економіко-правничого коледжу. Темою цьогорічного змагання стали «Країни світу». При чому учасники демонстрували  глядачам і членам журі своє бачення не лише реальних, але й фантастичних країн. Організаторами заходу стали представники центру культури університету.

До складу журі традиційно увійшли: випускниця, магістр ЗНУ, голова студентської ради економічного факультету 2016-2018 рр., власниця та адміністратор кафе «Анаит» Герміне Багдасарян; бронзовий призер Чемпіонату України з Брейн-рингу, чемпіон Літньої дебатної школи, голова студради ЗНУ 2016-2017 рр., чемпіон Відкритої Запорізької Ліги КВН 2018 р., кращий актор конкурсу «Студетська весна 2016», адміністратор каналу ЗНУ live, резидент стендап-проекту «California» Антон Назаренко; керівник «Dance Studio Freedom», переможець міських та всеукраїнських фестивалів, переможець і призер «The Challenge 19», театральний хореограф-постановник театру ім. Магара м. Запоріжжя, молодіжного театру «TRASH» та театру ім. Горького м. Дніпро Yana Alex; випускник історичного факультету ЗНУ, вокаліст, співак, музикант, півфіналіст 7 вокальної битви за звання кращого голосу країни Олександр Мінаєв; харизматичний заступник директора, фахівець (фото і відео) Центру культури ЗНУ, комерційний директор компанії «Захист ЛТД» Антон Осадчук; редактор і ведучий Ліги Сміху ЗНУ, Відкритої Запорізької Ліги КВН і Запорізької Ліги Сміху, автор телепрограм, резидент стендап-проекту «California», голова журі конкурсу «Студентська весна 2019» Микита Налівкін; джокер складу журі, ідеолог, режисер-постановник конкурсів «Міс та Містер ЗНУ», «Міс та Містер University», директор Центру культури ЗНУ Юлія Янько.

Першими на сцену цього дня вийшли студенти біологічного факультету. За сюжетом, вони мали представити свої мандри до Казахстану, де на них чекала степова практика. До гумористичних побутових сценок сценаристи факультету додали фантастичну історію, у якій розчаклували розумного коня. Той виявився студентом, що завалив практику й вирішив звернутися по допомогу до місцевого демона, тож порятувався невдаха тільки завдяки кмітливості й передбачливості студентів біологічного факультету.

Журі відзначило іскрометні хореографічні номери біологічного факультету  й реп, який підхопив увесь зал.

Студентам Торгового коледжу потрібно було розкрити особливості Парижа. Він постав у виступі студентів як «місто кохання». І хай подорож до Франції була уявною, однак глядачам продемонстрували історію кохання, боротьби за увагу дівчину з суперником, спроби вразити кохану, сварку й примирення закоханих. Не обійшлося без гумористичних сцен: реп-батл між суперниками, спроба видати запорізький пейзаж за паризький, влучні й гострі поради тренера команди Наталії Ольховської, стендап від Наполеона – усе це змусило зал реагувати сміхом й оплесками.

Журі поздоровило представників Торгового коледжу із вдалим дебютом і побажало подальших успішних виступів під час всеуніверситетських культуро-масових заходів.

Останніми на сцену цього дня вийшли представники Економіко-правничого коледжу. У їхньому виступі йшлося про останній день існування Атлантиди. Завдяки «машині часу», студент Єгор опиняється в цій казковій країні за добу до того, як цю країну має затопити морем. Він закохується в місцеву дівчину, переживає купу пригод, намагається врятувати Атлантиду й випадково стає причиною її загибелі. А потім виявляється, що це був сон. Під час втілення сюжету на сцені знайшлося місце і ліричним виступам, і запальним масовим танкам, і гумору, і цирковим номерам, і ток-шоу, ведуча якого втягнула у дію, що відбувалась на сцені, членів журі.

Студенти й викладачі ЕПК активно підтримували своїх артистів і під час виступу, і потім, коли тривав конкурс вболівальників.

Представники журі запевнили, що виступ представників Економіко-правничого коледжу став потужним фіналом усіх п’яти конкурсних днів, забезпечивши блискуче завершення конкурсу. Вони поздоровили всі команди з вдалими виступами й нагадали глядачам, що незабаром на сцені актової зали вони зможуть побачити кращі номери «Студвесни-2019» від усіх її учасників.

Нагадаємо, що гала-концерт конкурсу відбудеться 17 квітня (початок о 17.00). Під час заходу відбудеться виступ зірок усіх факультетів ЗНУ, Інженерного інституту й коледжів і нагородження найталановитіших студентів у різних номінаціях. Глядачів запросили прийти і підтримати артистів.

Таміла Тарасенко