Стара версія

кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни

• Теоретичні основи гідрометалургійних процесів
  • Конструкції технологічних агрегатів кольорової металургії
  • Фізико-хімічні процеси виробництва кольорових металів
  • Технологічні особливості процесів виробництва кольорових металів за фахом
  • Теорія і технологія порошкової металургії
  • Науково-педагогічний практикум за фахом
  • Виробництво сплавів кольорових металів

Розклад консультацій

• Вівторок 13:00 – 15:00

Біографія

У 1988 році з відзнакою закінчила Запорізький індустріальний інститут (ЗІІ) за спеціальністю «Металургія вторинних кольорових металів». У тому ж році розпочала трудову діяльність на кафедрі «Металургія кольорових металів» ЗІІ. У 1993 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Дослідження переробки окисленої титанової стружки з розробкою елементів гідрометалургійної технології». З березня 1995 року по лютий 1997 року була стипендіатом конкурсу Кабінету Міністрів України серед молодих вчених. У 1995 році отримала вчене звання доцента кафедри металургії кольорових металів ЗІІ і дотепер працює доцентом на кафедрі «Металургія». Є заступником декана з виховної роботи факультету металургії Інженерного інституту ЗНУ.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: теорія і технологія комплексної переробки рудної і вторинної сировини кольорової металургії; порошкова металургія кольорових металів; виробництво сплавів кольорових металів з рудної і вторинної сировини.

Автор близько 200 наукових праць, з них 2 монографії (у співавторстві), навчальний посібник (з грифом МОНУ), підручник (з грифом МОНУ), 2 авторських свідоцтва, 1 патент.

Веде активну роботу по залученню студентів до наукової роботи, очолює студентський науковий гурток «Комплексна переробка рудної і вторинної сировини легких та рідкісних кольорових металів», в рамках якого кожен рік публікуються тези та статті в наукових журналах, захищаються курсові, дипломні та магістерські роботи.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Нестеренко Тетяна Миколаївна