Головна сторінка / Викладачі / Тарабан Євгенія Василівна

Тарабан Євгенія Василівна

ЗНУ Викладачі Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ Кафедра металургійних технологій, екології та техногенної безпеки

Асистент

Розклад консультацій

• понеділок 10:00-11:00
  • ZOOM Код доступу: 722 551 1832 Пароль: 335577

Дисципліни

Практичні/лабораторні заняття:

• Виробнича санітарія
  • Екологічна та техногенна безпека промислових об’єктів та технологій
  • Оцінка впливу на довкілля
  • Системний аналіз якості навколишнього середовища
  • Технологічні аспекти екологічної безпеки
  • Управління ризиками в системах охорони праці та техногенної безпеки

Народилась 11 березня 1998 року.

У 2015 році здобула повну загальну середню освіту у комунальному закладі «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Січовий колегіум» Запорізької обласної ради.

У 2020 році закінчила Інженерний навчально-науковий інститут Запорізького національного університету та отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальність «Технології захисту навколишнього середовища».

У грудні 2022 року здобула другу вищу освіту та отримала диплом магістра за спеціальністю «Облік і оподаткування».

З лютого 2020 року по серпень 2023 року працювала на посаді фахівця у науково-дослідній частині Запорізького національного університету.

З вересня 2023 року по теперішній час працює на посаді асистента кафедри металургійних технологій, екології та техногенної безпеки за сумісництвом.

У жовтні 2023 року вступила до аспірантури денної форми навчання у Інженерний навчально-науковий інститут ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету за спеціальністю 101 «Екологія».

З жовтня 2023 року Тарабан Євгенія є головою Наукового товариства студентів аспірантів і докторантів Інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні.

Тарабан Євгенія має відзнаки, дипломи та грамоти за участь у наукових заходах університетського, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Нагороджена Грамотою Ректора як переможець факультетського етапу конкурсу «Студент року – 2019». Стипендіат Президента України студентам закладів вищої освіти (Наказ Міністерства освіти і науки України №576 від 29.04.2020 р.). Нагороджена Листом подяки Виконавчого комітету Запорізької міської ради (м. Запоріжжя, листопад, 2020 р.). Нагороджена Подякою ректора за активну підтримку організаційної роботи в університеті у 2022-2023 р. та з нагоди Дня науки (Наказ ЗНУ № 224-к від 03.04.2023 р.).

Основні напрями наукової роботи:

• Оцінка ризику для здоров’я населення від забруднення атмосферного повітря викидами промислових підприємств та автотранспорту.
  • Оцінка канцерогенного ризику від забруднення атмосферного повітря формальдегідом.
  • Розробка заходів управління ризиком для здоров’я населення від дії викидів забруднюючих речовин промислових підприємств та автотранспорту.

На початок 2023/2024 н.р. Тарабан Євгенія має 11 тез доповідей та 2 фахові статті.

Посилання на ORCID: https://orcid.org/0009-0005-5019-9796

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ