Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Воденнікова Оксана Сергіївна

Воденнікова Оксана Сергіївна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет металургії Кафедра металургії

Кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни

 • Загальна металургія.
 • Металургія чорних металів.
 • Розливка сталі та спеціальні модифікатори, лігатури.
 • Технологія розливки та кристалізації сталі.
 • Особливості електросталеплавильного виробництва.
 • Електрометалургія сталі та феросплавів.
 • Підприємницька діяльність та економіка підприємства.

Розклад консультацій

Заочна форма навчання:

  17:00 – 18:00, п’ятниця,
 • 12:00 – 14:00, субота

Біографія

Воденнікова О.С. в 2006 р. отримала диплом з відзнакою магістра зі спеціальності “Металургія чорних металів” та диплом економіста зі спеціальності “Економіка підприємства” в Запорізькій державній інженерній академії.

В 2013 р. Воденнікова О.С. в Інституті проблем матеріалознавства ім. І.Ф. Францевича НАН України захистила дисертацію на тему “Розробка методів оцінки функціональних властивостей вуглець-алюмінієвих композитів триботехнічного призначення”. В 2014 р. присуджено науковий ступінь кандидат технічних наук за спеціальністю 05.02.01 Матеріалознавство, а в 2015 р. присуджено вчене звання доцент кафедри металургії чорних металів.

З 2006 р. по 2016 р. працювала з Запорізькій державній інженерній академії на посадах асистента, старшого викладача та доцента кафедри металургії чорних металів, а з 2016 р. по 2018 р. на посаді доцента кафедри металургії.

З 2019 р. працює на посаді доцента кафедри металургії Інженерного інституту ЗНУ.

Наукова робота

Напрям наукових інтересів – композиційні матеріали, порошкова металургія.

Загальний обсяг наукових та навчально-методичних робіт – понад 150 праць.

Брала участь у науково-дослідних роботах за держбюджетною тематикою ЗДІА:

 • ,,Розвиток науково-технологічних основ удосконалення енергозберігаючих технологій в чорній металургії” (2010-2011 рр.); ,,Дослідження структуроутворення триботехнічних характеристик багатокомпонентних композитів з дифузійними покриттями адаптаційного типу”, (2011-2012 рр.);
 • “Розроблення технології та організація промислового виробництва композиційних матеріалів, стійких в умовах дії високих температур та агресивних середовищ, для авіаційної та космічної техніки” (2015-2016 рр.);
 • “Розробка інтерметалідних сплавів на основі алюмінідів титану для деталей газотурбінних двигунів та авіаційно-комічної техніки“ (2017 р.);
 • “Формування теплофізичних властивостей елементів конструкції теплового захисту енергетичного обладнання шляхом створення прогнозованих пористих структур для різних областей промисловості України”( 2017-2018 рр.).

З 2016 р. по 2018 р. Оксана Сергіївна отримувала стипендію Кабінету Міністрів України для молодих учених для підтримки їх подальшої плідної праці.

Вона є керівником студентського наукового гуртка “Сучасні технології підвищення ефективності виплавки та обробки чорних металів та сплавів”, технічним редактором Збірника наукових праць магістрантів кафедри металургії та виконує обов’язки голови Ради молодих вчених факультету металургії.

Оксана Сергіївна бере участь у міжнародних науково-технічних конференціях та практичних семінарах, використовує нові методики та сучасні наукові розробки в педагогічній роботі, володіє диференційованим підходом до студентів, вміло поєднує різні форми та прийоми викладання матеріалу з використанням міждисциплінарного підходу, активно займається науково-педагогічною та профорієнтаційною діяльністю.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Воденнікова Оксана Сергіївна