Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Головна сторінка / Викладачі / Бережна Ольга Русланівна

Бережна Ольга Русланівна

ЗНУ Викладачі Інженерний інститут ЗНУ Факультет металургії Кафедра металургії

Кандидат технічних наук, доцент

Дисципліни

  • Технологія вуглеграфітових та вуглецевих композиційних матеріалів
  • Теоретичні основи електрометалургійних процесів
  • Оптимізація металургійних процесів кольорової металургії

Розклад консультацій

  • Вівторок 12.00-14.00

Біографія

У 2002 році закінчила з відзнакою Запорізьку державну інженерну академію та здобула кваліфікацію інженера-металурга. З 2005 р. по теперішній час працює на посаді асистента, старшого викладача та доцента кафедри металургії.

В 2012 році успішно захистила кандидатську дисертацію у спеціалізованій вченій раді Луцького національного технічного університету на тему «Селективне карбідоутворення при силіціюванні вуглець-вуглецевих композиційних матеріалів металургійного призначення».

В 2014 році присвоєно вчене звання доцент по кафедрі Металургії кольорових металів.

Наукова робота

Коло наукових інтересів: моделювання властивостей, експериментальне визначення характеристик і розробка наукових основ технології і виробництва вуглепластиків, карбонізованих, піроущільнених і силіційованих композиційних матеріалів на основі вуглецю, кисневої і безкисневої кераміки, високотемпературних, триботехнічних і хемостійких композитів, ливарне виробництво чавуну, виробництво карбіду кремнію.

Автор близько 180 наукових праць, з них 3 монографії; 4 статті які включено до Sсopus (индекс Хирша 1), 18 наукових статей, які включено до науко-метричних баз; 58 наукових статей в фахових виданнях та 97 тез доповідей на міжнародних науково-практичних конференціях, а також 1 патент.

Є відповідальним виконавцем наукових робіт, які виконуються в спеціалізованій науково-виробничій лабораторії матеріалознавства високотемпературних композиційних матеріалів.

Інформація надана Інженерним інститутом ЗНУ

Бережна Ольга Русланівна