Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Оксана Тищенко здобула Диплом ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу наукових робіт із банківської справи

08.04.2019 10:27 Все Головні новини Факультети Економічний Економічний факультет студентська наука Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із банківської справи перемога

П’ятого квітня на базі Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із банківської справи. У заході взяли участь представники 14 закладів вищої освіти, які виступили з доповідями на захист своїх робіт. Загалом галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 56 студентських наукових робіт.

Учасники мали змогу впродовж 10 хвилин виступити з презентацією доповіді та відповісти на запитання галузевої конкурсної комісії. Зауважимо, що наукові праці студентів були спрямовані на вирішення актуальних проблем із європейської інтеграції. У роботах усіх доповідачів були запропоновані інноваційні підходи до розв’язання поставлених задач.

Запорізький національний університет на заході представляла студентка 4 курсу економічного факультету Оксана Тищенко. Робота Оксанина тему «Проблеми та перспективи розвитку цифрового банкінгу» була відзначена конкурсною комісією за обґрунтованість та актуальність.

Після рецензування робіт, їхнього захисту й оцінки наукових доповідей учасників, галузева конкурсна комісія визначила переможців конкурсу. За рішенням комісії Оксана Тищенко була нагороджена дипломом II ступеня. А її наукового керівника Аллу Череп відзначили подякою за плідну роботу, участь та підготовку у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт студентки Оксани Тищенко.

Колектив економічного факультету вітає Оксану Тищенко та Аллу Череп та бажає їм подальших успіхів, творчої наснаги та наукових досягнень!

Економічний факультет