Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ взяли участь у тренінгу для розробників єдиного фахового вступного випробування

08.04.2019 11:03 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет тренінг єдине фахове вступне випробування

П’ятого-шостого квітня в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого проходило навчання з основ тестології для майбутніх розробників другого блоку єдиного фахового вступного випробування – тесту з восьми базових правничих дисциплін, що включає конституційне право України, адміністративне право України та адміністративне судочинство в України, цивільне право України, цивільне процесуальне право України, кримінальне право України, кримінальне процесуальне право України, міжнародне публічне право, міжнародний захист прав людини.  У ньому, зокрема взяли участь науковці Запорізького національного університету.

Тренером заходу став Сергій Мудрук – президент міжнародної громадської організації «Універсальна екзаменаційна мережа». Він понад чотири роки співпрацює з Міністерством освіти і науки України в контексті забезпечення незалежних тестувань для вступу в магістратуру за правничими спеціальностями.

Тренінг зібрав представників Запорізького національного університету, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Сумського державного університету, Сумського національного аграрного університету та Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара. Навчання включало теоретичну та практичну частини.

Зокрема, слухачі ознайомилися з основами психометрії, видами тестувань, структурою тестового завдання тощо. Після завершення тренінгу спеціалісти отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації. У подальшому будуть залучатися до розробки та рецензування тестових завдань із восьми базових правничих дисциплін.

Юридичний факультет