Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсниці ЕПК провели туристично-географічну вікторину «Мандруємо світом»

Першокурсниці ЕПК провели туристично-географічну вікторину «Мандруємо світом»

09.04.2019 12:57 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Декада туризму та природничих дисциплін вікторина

Студенти 1 курсу спеціальності «туризм» Економіко-правничого коледжу ЗНУ протягом двох днів, 4-5 квітня, провели туристично-географічну вікторину «Мандруємо світом». Організаторами вікторини були найактивніші студентки групи К 242-18: Поліна Кисла, Діана Нестор і Марія Чирва.

Захід проходив в атмосфері зацікавленості й активності студентів. Ведучі вікторини підійшли креативно та творчо до оформлення й проведення заходу – всі наочні матеріали дівчата підготували власноруч.

Учасникам було запропоновано перевірити свої знання з географії туристичних подорожей. До них також приєднались викладачі циклової комісії туризму та природничих дисциплін. Крім того, були запитання щодо розташування країн світу на географічній карті, завдання по пошуку відповідного державного прапору країн.

На пам’ять про проведення заходу, студентам, що брали участь у вікторині, організатори дарували державні прапорці відгаданих країн.

Декада туризму та природничих дисциплін «Мандруємо чистою Україною!» триває. На студентів чекає ще багато цікавих заходів.

Економіко-правничий коледж