Стара версія
Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Науковці ЗНУ – серед організаторів Першого міського турніру юних істориків

Науковці ЗНУ – серед організаторів Першого міського турніру юних істориків

Науковці ЗНУ – серед організаторів Першого міського турніру юних істориків
09.04.2019 15:32 Все Головні новини Факультети Історичний Історичний факультет профорієнтаційна діяльність Турнір юних істориків

Уже стало доброю традицією проведення в Україні «Турніру юних істориків». Цього року знаменна подія завітала й до Запоріжжя. 6-7 квітня на базі Запорізького багатопрофільного ліцею №99 Запорізької міської ради відбувся Перший міський турнір юних істориків. Він пройшов за ідеї та під патронатом депутата Запорізької міської ради, випускника історичного факультету ЗНУ В’ячеслава Зайцева. Разом з іншими організаторами, представниками департаментом освіти та науки Запорізької міської ради, до популяризації історичного знання в освітньому просторі долучився й колектив історичного факультету.

 

Активну участь у формуванні колегії журі взяли викладачі та аспіранти факультету. У своєму вітальному слові проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук відзначив велику зацікавленість із боку викладачів університету у приєднані до цікавої учнівської дискусії, чим і є, за задумом та формою, турнір.

 

Окремо варто відзначити участь у турнірі й декана історичного факультету Володимира Мільчева та заступника декана з профорієнтаційної роботи Юрія Іріоглу, які, з позицій профорієнтації, ознайомили учасників турніру з освітніми можливостями історичного факультету та перспективами працевлаштування. Тоді ж їх було запрошено відвідати день відкритих дверей в університеті 14 квітня.

 

Учасники турніру мали змогу спостерігати зважену та професійну роботу викладачів історичного факультету в якості модераторів, зокрема Ірини Кривко, Олександра Давлєтова та Сергія Білоножка. Тематичні дискусії учасників турніру не залишили байдужими й інших членів журі: так, дуже активно  ставили запитання учасникам турніру завідувач кафедри історії України Сергій Лях і завідувач кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Ольга Маклюк. Високо оцінила пізнання учасників завідувач кафедри джерелознавства, історіографії та СІД Юлія Головко.

 

Загалом в організаторів та учасників турніру склалося позитивне враження від співпраці із учнівською молоддю нашого міста та її прагнення до пізнання незвіданих сторінок історії. Турнір має стати щорічним, із перспективою розширення до обласного рівня.

 

 

Історичний факультет

 

 

 

 


Схожі новини