Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молодь ЗНУ – серед переможців Всеукраїнської студентської олімпіади

Молодь ЗНУ – серед переможців Всеукраїнської студентської олімпіади

Студентки факультету журналістики ЗНУ стали переможцями олімпіади зі спеціальностей «Журналістика», «Реклама та зв'язки з громадськістю», яка проходила упродовж четвертого-п’ятого квітня у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара.

Кожна стала переможницею у своїй номінації. Анастасію Куркіну оцінили за «Оригінальну авторську позицію», Ірину Крамаренко – за «Високий рівень фактологічного матеріалу», Анну Яцків – «За найкращу ідею для PR-кампанії», Олександру Сидоренко – «За креативні засоби для PR-кампанії».
Крім того, всім наставникам дівчат із кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків з громадськістю (завідувач Віта Березенко) вручили подяки за виховання талановитої молоді.
Факультет журналістики Запорізького національного університету вітає дівчат і бажає їм подальших творчих успіхів і професійного зростання!

Факультет журналістики