Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЕПК взяли участь у фізкультурно-оздоровчому заході «Руханка - 2019»

11.04.2019 13:15 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж спорт акція «Руханка-2019»

Напередодні Всесвітнього дня здоров'я, який відзначається 7 квітня, студенти Економіко-правничого коледжу ЗНУ долучилася до фізкультурно-оздоровчого заходу «Руханка», аби довести, що здорова нація – це розвиток, становлення та майбутнє нашої країни.

Із метою привернення уваги мешканців області до нагальних проблем здоров’я молодого покоління, популяризації здорового способу життя вже кілька років поспіль Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації організовує та проводить тематичні заходи. Цей рік не став винятком: «Руханка-2019» присвячується популяризації ігрових видів спорту. На площі Фестивальній до спортивних активностей долучилися відомі запорізькі спортсмени, тренери, військові, студенти закладів вищої освіти, школярі, молодь трудових колективів, а також молодіжні громадські організації. Організатори відзначили, що цього року до тематичного спортивного заходу долучилася рекордна кількість учасників.
Привітали учасників заходу начальник Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації Наталія Власова, керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Володимир Подорожко, директор обласної школи вищої спортивної майстерності Олексій Гацуля й голова Запорізького обласного відділення НОК України Володимир Лобанов. Руханку традиційно провів викладач факультету фізичного виховання ЗНУ, заслужений тренер України зі спортивної аеробіки Борис Кокарев. До заходу також долучилися видатні запорізькі спортсмени, майстри спорту України міжнародного класу Марина Черняк, Станіслав Бондаренко, Вадим Синявський, Олексій Ширяєв, Вікторія Ратнікова, Артур Суюнов, Анастасія Бризгіна, Лариса Жалінська, чоловіча гандбольна команда «Мотор». Показові виступи продемонстрували призери чемпіонатів та кубків України команда з черлідингу спортивного клубу «Мотор Січ».

Економіко-правничий коледж