Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК оприлюднили результати олімпіад із біології та хімії

В ЕПК оприлюднили результати олімпіад із біології та хімії

11.04.2019 11:30 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж студентська наука олімпіада перемога

Наприкінці минулого тижня для студентів першого курсу Економіко-правничого коледжу відбувся 1 етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології та хімії. 45 студентів, виконуючи нестандартні завдання з біології та хімії, мріяли про перемогу.

Стали відомі результати учасників. За виконання завдань з біології місця розподілені наступним чином: 1 місце – Сергеєва Анна, спеціальність «облік і оподаткування» –16 балів і Соколенко Дар’я, спеціальність «фінанси, банківська справа та страхування» –16 балів. 2 місце – Маковоз Данііл, спеціальність «інженерія програмного забезпечення» – 15 балів; Погорєлова Лілія, спеціальність «інженерія програмного забезпечення» –15 балів. 3 місце – Алдошина Тетяна, спеціальність «журналістика» –14 балів; Дедюкін Олексій, спеціальність «інженерія програмного забезпечення» – 14 балів; Зінькова Світлана, спеціальність «облік і оподаткування» – 14 балів; Менчинська Валерія, спеціальність «право» – 14 балів. Щодо результати з хімії: 1 місце – Россол Ольга, спеціальність «право» – 10 балів; 2 місце – Тесленко Аліна, спеціальність «журналістика» – 9 балів; 3 місце – Паламарчук Поліна, спеціальність «журналістика» – 8 балів; Пирожкова Аліна, спеціальність «право» – 8 балів.

Ольга Учуєва