Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП відбулися фахові майстер-класи

На факультеті СПП відбулися фахові майстер-класи

12.04.2019 15:12 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології майстер-клас освітній процес

На факультеті соціальної педагогіки та психології 11 квітня відбувся майстер-клас «Від заходу до світанку». Захід проходив в рамках спільної роботи Центру психологічного здоров’я та психосоціального супроводу ЗНУ й кафедри психології. Його провела запрошений тренер – сертифікований гештальт-терапевт, тренер Київського Гештальт Університету (Запорізька філія), сімейний психолог, геронто-психолог, фахівець по роботі з психосоматичними розладами, арт-терапевт, спортивний психолог, практикуючий студент психодрама-практик Інституту психодрами, сучасної психології та психотерапії Киïв/Ukраiна (Pife) – Наталя Коновалова.

Координатором заходу виступила доцент Ольга Іщук – керівник Центру психологічного здоров’я та психосоціального супроводу ЗНУ.
Під час майстер-класу йшлося про те, що багато людей має бажання розгадати таємниці сновидінь. Є сни, які турбують, а інколи і лякають своєю невідомістю. За багато років вивчення теми снів було написано безліч творів, що намагалися інтерпретувати значення образів, подій. Але не все так просто. Сни мають для кожної людини індивідуальне значення. На майстер-класі учасники познайомилися з техніками групової та індивідуальної роботи зі снами, відкрили для себе нові способи і знання до самопізнання.
Робота зі сновидіннями відбувалася за допомогою методу психодрами. Даний напрям викликав захоплення, запитання та бажання познайомитися з даним методом докладніше.
Організатори заходу дякують його учасникам за інтерес і готовність до співпраці.

Факультет соціальної педагогіки та психології