Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інтерактивний екологічний тренінг пройшов із грою «RECYCLING» («Переробка»)

Інтерактивний екологічний тренінг пройшов із грою «RECYCLING» («Переробка»)

15.04.2019 15:09 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж Декада туризму та природничих дисциплін тренінг

12 квітня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ, в рамках Декади туризму та природничих дисциплін «Мандруємо чистою Україною!», провели заняття з екології у формі інтерактивного тренінгу за участю студентів 2 курсу спеціальності інженерія програмного забезпечення.

Екологічний тренінг проводила гість коледжу – вчитель ЗЗШ № 65 Світлана Розсохач та викладач ЕПК ЗНУ Олена Прилипко.

На початку тренінгу Світлана Олександрівна представила презентацію настільної екологічної гри «RECYCLING» («Переробка») та визначила актуальність проблеми забруднення довкілля нашої країни сміттям від побутових відходів. Відзначимо, що гра «RECYCLING» виборола перемогу в конкурсному відборі соціальної програми ПАТ «Запоріжсталь». Переможці програми отримали Грантовий Сертифікат громадської організації «ЄВРОІН» за участь у соціальному проекті «МИ – ЦЕ МІСТО» на суму 61 125 грн.

Метою проведеної настільної екологічної гри «RECYCLING» було ознайомлення студентів з особливостями характеристик різних побутових відходів та у навчанні учасників гри щодо попередження потрапляння сміття у довкілля. Викладач наголосила, що особисте відповідальне ставлення кожного громадянина України до даної проблеми, дозволить зберегти оточуюче нас довкілля.

При проведенні гри, студентам також була надана можливість виконати індивідуальні завдання у спеціальних анкетних матеріалах, а потім відповісти на тестові завдання з метою контролю засвоєних теоретичних знань. Гра проходила в атмосфері активної співпраці викладачів та студентів. Проведена гра дозволила студентам розміркувати над значенням сортування побутових відходів, сформувати, у кожного з учасників гри відчуття особистого відповідального ставлення до даної проблеми.

Наприкінці тренінгу Світлана Олександрівна запропонувала майбутнім програмістам створити власний комп’ютерний проект нової гри та прийняти участь у конкурсі соціальної програми ПАТ «Запоріжсталь» - соціального проекту «МИ – ЦЕ МІСТО», який проводиться щорічно у нашому місті. Деталі – за покликанням: https://www.zaporizhstal.com/otvetstvennost/korporativnye-socialnye-programmy/mi-eto-gorod/

Конкурс соціальних проектів «МИ - ЦЕ МІСТО-2019» – найбільший конкурс соціальних ініціатив міста Запоріжжя. Тож, побажаємо творчого натхнення та успіху всім охочим, хто зацікавився даною пропозицією!

Економіко-правничий коледж