Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Інженерному інституті ЗНУ провели майстер-клас для студентів спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» від компанії «FreshCode»

15.04.2019 15:14 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний інститут факультет енергетики електроніки та інформаційних технологій

Десятого квітня на кафедрі програмного забезпечення автоматизованих систем факультету енергетики, електроніки та інформаційних технологій Інженерного інституту ЗНУ відбувся майстер-клас під назвою «Application Life Cycle»  від європейської ІТ-компанії «FreshCode». Компанія спеціалізується на web-розробці за допомогою більшості популярних IT-технологій, розробляючи мобільні додатки та пропонуючи креативні рішення.

У майстер-класі «Application Life Cycle», присвяченому життєвому циклу розробки сучасного програмного забезпечення, взяли участь як студенти II–V курсів, так і викладачі. Зустріч із колективом кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем проводили представники компанії, зокрема, розробник компонентів програмного забезпечення й основний доповідач Андрій Демічев.

Андрій розповів про сучасні підходи розробки життєвого циклу програми й продемонстрував технології та засоби розроблення програмного забезпечення, що застосовуються в компанії «FreshCode».

Майстер-клас проходив в атмосфері взаємної професійної зацікавленості, студенти уважно слухали доповідачів, поставили питання, які свідчили про їхню обізнаність та інтерес до теми обговорення. Саме тому майстер-клас проходив у форматі живої розмови. Представники компанії відповіли на запитання слухачів щодо умов праці та запросили студентів спеціальності на виробничу практику та літнє двох-трьох місячне стажування.

Заступник завідувача кафедри ПЗАС А.І. Безверхий

Інженерного інституту ЗНУ