Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На базі юридичного факультету нагородили переможців індивідуального туру Всеукраїнської олімпіади за спеціальністю «Правознавство»

15.04.2019 16:03 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет наукова діяльність студентська наука олімпіада перемога

Дванадцятого квітня на базі юридичного факультету ЗНУ відбулося підбиття підсумків ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю «Правознавство» у 2018/2019 н. р. і нагородження переможців індивідуального етапі змагань. У цьому етапі взяли участь 35% від загальної кількості учасників олімпіади – кращі знавці права із провідних вишів України.

Учасники індивідуального туру, які мали відповісти на 100 запитань у форматі тестових завдань, демонстрували свої знання з 10 навчальних дисциплін. Зокрема, йдеться про господарське право, екологічне право, криміналістику, кримінальне право, кримінальне процесуальне право, міжнародне право, податкове право, трудове право, цивільне право і цивільне процесуальне право.

Цього ж дня члени журі олімпіади під керівництвом його голови, декана юридичного факультету, професора Тетяни Коломоєць оприлюднили результати олімпіади та визначили переможців. В урочистій обстановці кращим знавцям права вручили Дипломи І-ІІІ ступенів і книги з різних галузей права. Наукові керівники переможців отримали Подяки. Усі ті, хто впродовж двох днів демонстрував свої знання з права, отримали сертифікати учасників студентської олімпіади. А на учасників олімпіади також чекали сюрпризи від її постійних партнерів – спеціалізованих правничих видань і юридичних фірм.

За результатам напруженого інтелектуального змагання 1 місце виборола Альона Посохова (Національний університет ім. Ярослава Мудрого). На 2 місці – Дмитро Усатенко, Анастасія Козинець (обидва – із Запорізького національного університету), Марія Ксьонжек (Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича) і Славяна Левицька (Національний університет «Одеська юридична академія»). На 3 місці – Дарина Шурига (Запорізький національний університет), Вікторія Франчук (Національний університет біоресурсів і природокористування України), Галина Мельничук (ДВНЗ «Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника»), Володимир Марченко, Олена Кечеджі (обидва – із Національного університету ім. Ярослава Мудрого), Каріна Пудкалюк (Університет державної фіскальної служби України) та Юлія Демченко (Національний авіаційний університет).

Усіх переможців привітали щирими оплесками. Крім того, партнери – журнал «Право України» та «Юридична газета» - презентували комплекти видань і підписку найкращих знавців права. Своєю чергою, представники юридичних фірм із Запоріжжя, Харкова, Києва тощо надали сертифікат на проходження практики для кращих юних правознавців.

Студенти та їхні наукові керівники подякували декану Тетяні Коломоєць і всьому колективу юридичного факультету за високий організаційний рівень проведення заходу. Вони запевнили, що участь в олімпіаді допомогла не лише перевірити знання, але й знайти друзів й однодумців, а також краще познайомитись із науковцями і студентами юридичного факультету Запорізького національного університету.

Таміла Тарасенко