Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології з ювілеєм вітали доцента Валентину Ботнер

На факультеті іноземної філології з ювілеєм вітали доцента Валентину Ботнер

15.04.2019 17:02 Все Головні новини Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології свято ювілей

Дванадцятого квітня на факультеті іноземної філології ЗНУ відзначали високоліття відомого науковця, мудрого педагога й наставника чудової творчої людини – доцента кафедри німецької філології і перекладу Валентини Ботнер. Керівництво університету й факультету. колеги й учні шановної Валентини Савелівни зібралися разом, аби привітати шановну іменинницю, засвідчити їй свою глибоку повагу й побажати всього найкращого.

На початку свята ювілярку від імені ректорату привітав проректор з науково-педагогічної роботи Юрій Каганов. Він наголосив, що пишається покладеною на нього місією, адже Валентина Савелівна – окраса не лише факультету чи університету, а й усієї філологічної науки. Від імені ректора Миколи Фролова він вручив іменинниці Почесну грамоту за багаторічну сумлінну працю.

Зі словами щиро привітання до ювілярки звернулася декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна. Вона подякувала Валентині Савелівні за багаторічну натхненну працю, захопливі лекції, творчі перформенси, у яких із задоволенням беруть участь студенти факультету, численні літературознавчі праці й виступи на місцевому телебаченні тощо. Також Галина Федорівна зазначила, що Валентина Ботнер – щаслива родина, бо присвятила своє життя улюбленій роботі, мистецтву й рідним, які її цінують і люблять – чоловіку Юрію Ботнеру й доньці Ладі.

Своєю чергою, чоловік іменинниці, викладач факультету журналістики Юрій Ботнер згадав обставини знайомства з дружиною, із якою вони цього року справили смарагдове весілля. Він подякував присутнім за чудове зворушливе свято.

До Валентини Савелівни зі словами поваги, вдячності й захоплення звернулися колеги, колишні її учні – завідувач кафедри слов’янської філології, професор Ірина Павленко й завідувач кафедри журналістики Національного університету «Запорізька політехніка» Вікторія Погребна.

Крім того, найщиріші привітання пролунали на адресу ювілярки від близької подруги родини Валентини та Юрія Ботнер, завідувача кафедри викладання другої іноземної мови Катерини Ружин. Крім того, до численних побажань приєдналася начальник Українського міжуніверситетського шекспірівського центру науково-дослідної частини Наталії Торкут.

Гості заходу – голова Запорізького відділення Національної спілки письменників України Олександр Медко, запорізькі письменниці Ганна Лупиносй Олена Красносельська та інші – від усього серця подякували Валентині Савелівні за дієву співпрацю з мистецькими колами нашого міста, її захопливі лекції, присвячені літературному процесу, літературознавчі статті тощо.

Представники всіх кафедри факультету іноземної філології підготували для іменинниці творчі поздоровлення, декламацію віршів на її честь, виконання зворушливих вокальних номерів.

Також під час заходу пролунало багато відеозвернень від колишніх і теперішніх учнів ювілярки з найтеплішими побажаннями і щирою вдячністю за цікаві заняття, розширення кругозору та прищеплену любов до літератури.

Крім того, ведучі заходу подбали про святковий антураж заходу – фотографії іменинниці різних років, квіти, фільм, присвячений ключовим моментам життя шановної ювілярки.

Своєю чергою, Валентина Савелівна подякувала своїм друзям й однодумцям за подароване свято. Вона відзначила, що дуже приємно, коли поруч є люди, які поділяють твої погляди і з якими можна крокувати вперед, до нових здобутків і перемог.

Таміла Тарасенко